Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. května 2019
  • Adam Janas

Ranking - květen 2019

Ranking - květen 2019

Na začátku května vede ranking Otakar Svoboda.

Zároveň je i nejlepším hráčem v kategorii Senior. Druhý je stále Jakub Šlemr, na třetí místo se dostala Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Nejlepším juniorem je 12. Lucie Kohutová, nejlepším dorostencem 28. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 119. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 172 095 Stříbrný velmistr
2 Šlemr Jakub 2290 BKP   157 854 Zlatý národní mistr
3 Hnátová Daniela 187 BKP W 153 844 Stříbrný národní mistr
4 Martynek Jan 1893 BKP   150 632 Zlatý národní mistr
5 Macura Milan 1933   145 691 Stříbrný národní mistr
6 Svobodová Pavla 342 BKP SW 133 858 Bronzový národní mistr
7 Vozábal David 1868 BKP   125 868 Velmistr
8 Bahník Ondřej 2095 CHB   125 364 Bronzový národní mistr
9 Spálovský Luboš 1761 BKP   122 217 Národní mistr
10 Scháňka Martin 2683   120 139 Zlatý regionální mistr
11 Žylka Kamil 2346 UHR   114 848 Národní mistr
12 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 112 948 Stříbrný regionální mistr
13 Erdeová Jana 301 BKP W 104 362 Zlatý národní mistr
14 Bahník Petr 695 BKP S 101 705 Velmistr
15 Klemš Erik 2696 HAV J 96 422 Stříbrný regionální mistr
16 Medlín Aleš 1333   95 914 Národní mistr
17 Bahníková Eva 337 BKP W 88 138 Velmistr
18 Melčák Martin 2712 HAV J 87 664 Stříbrný regionální mistr
19 Kopecký Michal 2292   87 551 Stříbrný národní mistr
20 Medlín Jiří 2304 BKP   85 429 Zlatý regionální mistr
21 Kopřiva Jiří 52 BKP S 80 986 Zlatý národní mistr
22 Králík František 2154 UHR   80 629 Zlatý regionální mistr
23 Volhejn Vít 280   78 653 Národní mistr
24 Janas Adam 2491 HAV   72 076 Bronzový regionální mistr
25 Žmak Maxim 2882 CHB   66 120 Bronzový regionální mistr
26 Hájková Soňa 2380 HAV W 65 670 Zlatý regionální mistr
27 Botur Michael 2676 HAV J 64 169 Stříbrný regionální mistr
28 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 62 759 Bronzový regionální mistr
29 Kolek Lukáš 2672 HAV J 62 432 Stříbrný regionální mistr
30 Vojtík Jakub 2702 HAV J 58 310 Stříbrný regionální mistr
31 Zajíček Bohumír 1747 BKP   56 385 Národní mistr
32 Lauer Zbyněk 56 BKP S 55 748 Stříbrný národní mistr
33 Kupková Lucie 878 BKP W 52 519 Zlatý regionální mistr
34 Králík Jan 2452 UHR   49 971 Stříbrný regionální mistr
35 Pavlík Lukáš 1329 BKP   47 466 Bronzový národní mistr
36 Vlčková Pavla 2351 W 47 374 Bronzový národní mistr
37 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 44 201 Národní mistr
38 Bouřa Patrik 2701 UHR J 43 899 Stříbrný regionální mistr
39 Kopecká Karolína 2153 UHR W 42 995 Zlatý regionální mistr
40 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   41 458 Stříbrný regionální mistr
41 Humpál Michael 2523 CBM   40 515 Stříbrný regionální mistr
42 Laštovička Zdeněk 196 BKP   39 306 Zlatý regionální mistr
43 Horáček Josef 610 TRU S 39 089 Stříbrný regionální mistr
44 Fořtová Eva 1985 BKP W 38 310 Zlatý regionální mistr
45 Diamant Jan 289 BKP S 38 070 Národní mistr
46 Mašek Jiří 323 BKP S 37 458 Národní mistr
47 Emmer Jiří 2108 BKP   36 424 Zlatý regionální mistr
48 Macurová Michaela 2239 W 36 062 Regionální mistr
49 Erde Alexander 39 BKP S 33 697 Stříbrný národní mistr
50 Baláš Jiří 1842 TRU   33 223 Stříbrný regionální mistr
51 Fořt Tomáš 703 PAR S 33 042 Stříbrný národní mistr
52 Zadražil Michal 1748 BKP   32 477 Národní mistr
53 Filip Anatol 1502 BKP S 31 622 Bronzový národní mistr
54 Hruška František 2881 PAR S 28 095 Regionální mistr
55 Pěkný Pavel 1912 CBM   27 942 Stříbrný regionální mistr
56 Holý Jaroslav 892 BKP S 27 377 Zlatý regionální mistr
57 Kyptová Monika 1393 CBM W 26 496 Bronzový regionální mistr
58 Barnet Lukáš 2264 CHB   25 659 Zlatý regionální mistr
59 Frabša Zdeněk 926   25 617 Národní mistr
60 Hozda Miloš 612 TRU   25 568 Stříbrný regionální mistr
61 Šklíba Milan 725 PAR S 23 645 Zlatý regionální mistr
62 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 23 083 Bronzový regionální mistr
63 Machát Vladimír 320 BKP S 22 952 Stříbrný regionální mistr
64 Textor Michael 33 BKP S 22 492 Bronzový národní mistr
65 Krása Ondřej 1728 BKP   21 182 Zlatý regionální mistr
66 Kurka Josef 314 BKP   20 780 Stříbrný národní mistr
67 Maňák Jaroslav 664 CBM S 20 501 Stříbrný regionální mistr
68 Kupková Barbora 2890 BKP JW 20 489 Stříbrný klubový mistr
69 Ertner Jan 607 TRU S 20 455 Stříbrný regionální mistr
70 Škalda Jan 1825 TRU   20 298 Bronzový regionální mistr
71 Martynek Jan 714 PAR S 19 881 Zlatý regionální mistr
72 Pivnička Jan 2404 BRN S 19 770 Národní mistr
73 Medlínová Blanka 325 BKP SW 19 741 Stříbrný regionální mistr
74 Haman Aleš 394 BRN S 19 074 Zlatý regionální mistr
75 Bušek Vladimír 2146 UHR   17 704 Stříbrný regionální mistr
76 Diblík Rudolf 699 PAR S 16 699 Stříbrný regionální mistr
77 Vrkoč Petr 669 BKP S 16 613 Zlatý regionální mistr
78 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 16 356 Zlatý klubový mistr
79 Mašek Jan 3070 BKP   15 964 Stříbrný klubový mistr
80 Vondřich Vladimír 70 BKP S 15 947 Zlatý regionální mistr
81 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 15 345 Bronzový regionální mistr
82 Hradil Miroslav 44 BKP S 15 299 Zlatý regionální mistr
83 Schulzová Věra 1981 BKP W 15 278 Bronzový regionální mistr
84 Teňak Pavel 3024   15 205 Stříbrný klubový mistr
85 Navrátil František 718 PAR S 14 824 Stříbrný regionální mistr
86 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
87 Volhejn Petr 2909 Y 14 466 Stříbrný klubový mistr
88 Kuk Richard 313 BKP S 14 006 Stříbrný regionální mistr
89 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 13 452 Stříbrný regionální mistr
90 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 432 Stříbrný regionální mistr
91 Stupka Petr 198 BKP   12 428 Stříbrný regionální mistr
92 Kindl Jan 3005 J 12 396 Bronzový klubový mistr
93 Kvaček Robert 3004 J 12 390 Bronzový klubový mistr
94 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
95 Hubená Jana 1723 BKP W 11 341 Bronzový klubový mistr
96 Hubený Petr 82 BKP   11 329 Bronzový klubový mistr
97 Pyszko Adam 2871 HAV Y 11 192 Stříbrný klubový mistr
98 Bahník Miloš 694 PAR S 11 014 Bronzový národní mistr
99 Hájek Jaroslav 2031 HAV   10 880 Stříbrný regionální mistr
100 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 10 509 Stříbrný klubový mistr
101 Lapčíková Renata 2760 UHR W 10 360 Zlatý klubový mistr
102 Kálal Jiří 262 TRU S 10 316 Regionální mistr
103 Petera Josef 272 TRU   10 302 Bronzový regionální mistr
104 Raboch Pavel 1782 BKP   9 747 Regionální mistr
105 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 9 560 Bronzový klubový mistr
106 Janíková Jitka 2715 UHR JW 9 476 Zlatý klubový mistr
107 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 329 Zlatý regionální mistr
108 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 9 116 Stříbrný klubový mistr
109 Pírek Zdeněk 1374 CHB   8 890 Stříbrný regionální mistr
110 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
111 Novotný Jan 2431 UHR   8 625 Stříbrný regionální mistr
112 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 8 585 Stříbrný klubový mistr
113 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 402 Stříbrný regionální mistr
114 Jelínek Petr 1944 TRU   8 365 Stříbrný regionální mistr
115 Sikora Pavel 2471 HAV   7 656 Stříbrný klubový mistr
116 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 653 Bronzový regionální mistr
117 Kolínský Viktor 49 BKP S 7 437 Bronzový národní mistr
118 Číža Miroslav 999 BKP   7 437 Stříbrný regionální mistr
119 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 694 Bronzový klubový mistr
120 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 6 576 Bronzový regionální mistr
121 Winter Josef 425 BRN S 6 499 Stříbrný regionální mistr
122 Literák Lubomír 57 BKP S 6 371 Stříbrný regionální mistr
123 Tomáš Jiří 534 BKP S 6 329 Bronzový regionální mistr
124 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 273 Bronzový regionální mistr
125 Täuber Jiří 1394 CBM S 6 253 Zlatý klubový mistr
126 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 6 023 Bronzový klubový mistr
127 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 5 963 Bronzový regionální mistr
128 Jabornický Pavel 458 SEV S 5 959 Bronzový regionální mistr
129 Podolský Jaroslav 881 TRU   5 655 Bronzový klubový mistr
130 Němčík Daniel 2834 HAV Y 5 559 Bronzový klubový mistr
131 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 5 495 Bronzový klubový mistr
132 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 5 324 Stříbrný klubový mistr
133 Pojman Miloslav 2396 CHB   5 055 Bronzový regionální mistr
134 Hlaváč Jan 2048 CHB   4 904 Regionální mistr
135 Ježková Anna 2573 CHB W 4 877 Regionální mistr
136 Jelínková Lucia 2189 TRU W 4 812 Stříbrný regionální mistr
137 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 706 Bronzový regionální mistr
138 Černý Vratislav 1436 BKP   4 509 Bronzový klubový mistr
139 Gabriel Richard 2944 HAV Y 4 400 Bronzový klubový mistr
140 Netuka Jiří 741 SEV S 4 174 Bronzový regionální mistr
141 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 143 Bronzový regionální mistr
142 Suchá Eva 1347 BKP W 4 141 Bronzový regionální mistr
143 Molák Jiří 2322 BKP S 3 936 Bronzový klubový mistr
144 Lusk Jan 2354 CHB   3 751 Stříbrný klubový mistr
145 Walach Ivo 3043 HAV K 3 200 Klubový mistr
146 Žiak Matej 2848 HAV J 2 700 Bronzový klubový mistr
147 Klímová Hana 2098 BKP W 2 020 Bronzový klubový mistr
148 Štulc Jiří 31 BKP S 1 980 Národní mistr
149 Martynková Jana 2401 TRU W 1 927 Bronzový regionální mistr
150 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 794 Bronzový klubový mistr
151 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 400 Klubový mistr
152 Walach Vít 2877 HAV Y 1 206 Bronzový klubový mistr
153 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 602 Klubový mistr
154 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 597 Klubový mistr
155 Janeček Miloslav 1958 TRU   515 Regionální mistr
156 Pešout Jan 144 BKP S 317 Stříbrný klubový mistr
157 Volák Ladislav 481 SEV S 306 Bronzový klubový mistr
158 Stareček Ivan 2086 HAV   265 Stříbrný klubový mistr
159 Pszczolka Petr 2723 HAV   231 Klubový mistr
160 Plhal Petr 146 BKP S 228 Stříbrný klubový mistr
161 Petřík Jan 2859 HAV S 192 Klubový mistr
162 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 186 Bronzový regionální mistr
163 Hora Jakub 2840 CHB   181 Klubový mistr
164 Chotaš Jiří 2352 TRU   158 Bronzový klubový mistr
165 Křivánek Jiří 737 SEV S 155 Bronzový regionální mistr
166 Mráz Jiří 2722 HAV   152 Klubový mistr
167 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 144 Bronzový klubový mistr
168 Králík Michal 801 UHR   131 Stříbrný klubový mistr
169 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 117 Bronzový klubový mistr
170 Píšová Verica 2476 CBM W 112 Bronzový klubový mistr
171 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 112 Klubový mistr
172 Lančová Milena 1131 BKP SW 103 Bronzový regionální mistr
173 Vágner Jiří 2708 TRU S 100 Bronzový klubový mistr
174 Coňková Marcela 2861 BKP SW 99 Klubový mistr
175 Vávra Přemysl 2941 Y 92 Klubový mistr
176 Riedl Jan 2965 UHR Y 88 Klubový mistr
177 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 86 Pokročilý
178 Picmausová Olga 618 TRU SW 78 Bronzový klubový mistr
179 Vlach Daniel 2157 UHR   74 Bronzový klubový mistr
180 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 74 Klubový mistr
181 Benák Jaroslav 1087 BKP S 74 Zlatý klubový mistr
182 Veselka Michal 2767 BKP J 72 Bronzový klubový mistr
183 Juřík Vlastimil 2159 UHR   64 Bronzový klubový mistr
184 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
185 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
186 Kubišta Karel 614 TRU S 52 Klubový mistr
187 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
188 Kypta Václav 1170 CBM   48 Bronzový klubový mistr
189 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
190 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
191 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 47 Pokročilý
192 Špak Josef 3069 CBM   39 Klubový mistr
193 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
194 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
195 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
196 Janíková Lenka 2940 UHR YW 36 Klubový mistr
197 Hrochová Julie 3065 UHR YW 33 Klubový kandidát
198 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
199 Bečka Jiří 1864 BKP S 29 Stříbrný klubový mistr
200 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 29 Bronzový klubový mistr
201 Krausová Anna 711 PAR SW 25 Bronzový regionální mistr
202 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 24 Zlatý klubový mistr
203 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 24 Stříbrný klubový mistr
204 Nováčková Marta 531 HAV SW 22 Stříbrný klubový mistr
205 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 22 Bronzový klubový mistr
206 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
207 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
208 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 20 Pokročilý
209 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Pokročilý
210 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
211 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Pokročilý
212 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Pokročilý
213 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
214 Plosová Anna 2094 CBM SW 14 Klubový mistr
215 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
216 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
217 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
218 Sedral Jiří 626 TRU S 12 Bronzový klubový mistr
219 Volhejnová Marie 883 TRU SW 12 Bronzový klubový mistr
220 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
221 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
222 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 11 Klubový kandidát
223 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
224 Blažo Josef 2737 TRU S 10 Klubový mistr
225 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
226 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 8 Pokročilý
227 Graf Vladimír 2635 HER S 8 Klubový mistr
228 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
229 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
230 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Klubový kandidát
231 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
232 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
233 Pavelka Jiří 3203 HAV K 6 Adept
234 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
235 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Adept
236 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Adept
237 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
238 Macho Marek 2945 HAV Y 3 Klubový kandidát
239 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 3 Klubový kandidát
240 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
241 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
242 Novotná Anna 1343 HER W 3 Stříbrný klubový mistr
243 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
244 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
245 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner