Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. června 2019
  • Adam Janas

Ranking - červen 2019

Ranking - červen 2019

Otakar Svoboda vede ranking na začátku června.

Druhý je Jakub Šlemr, třetí Milan Macura. Nejlepší ženou je na 5. místě Daniela Hnátová, nejlepším juniorem na 12. místě Lucie Kohutová, nejlepším dorostencem na 29. místě Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 126. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 193 989 Stříbrný velmistr
2 Šlemr Jakub 2290 BKP   174 382 Zlatý národní mistr
3 Macura Milan 1933   171 875 Stříbrný národní mistr
4 Martynek Jan 1893 BKP   169 942 Zlatý národní mistr
5 Hnátová Daniela 187 BKP W 167 547 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   154 998 Velmistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   148 458 Národní mistr
8 Svobodová Pavla 342 BKP SW 147 181 Bronzový národní mistr
9 Bahník Ondřej 2095 CHB   140 878 Bronzový národní mistr
10 Spálovský Luboš 1761 BKP   139 633 Národní mistr
11 Scháňka Martin 2683   136 598 Národní mistr
12 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 132 965 Stříbrný regionální mistr
13 Klemš Erik 2696 HAV J 127 260 Stříbrný regionální mistr
14 Kopecký Michal 2292   117 696 Stříbrný národní mistr
15 Medlín Aleš 1333   115 693 Národní mistr
16 Erdeová Jana 301 BKP W 115 234 Zlatý národní mistr
17 Melčák Martin 2712 HAV J 113 670 Stříbrný regionální mistr
18 Volhejn Vít 280   112 277 Bronzový národní mistr
19 Medlín Jiří 2304 BKP   104 308 Zlatý regionální mistr
20 Kopřiva Jiří 52 BKP S 103 119 Zlatý národní mistr
21 Králík František 2154 UHR   102 729 Zlatý regionální mistr
22 Bahník Petr 695 BKP S 98 208 Velmistr
23 Kolek Lukáš 2672 HAV J 93 434 Stříbrný regionální mistr
24 Botur Michael 2676 HAV J 90 257 Stříbrný regionální mistr
25 Janas Adam 2491 HAV   85 672 Bronzový regionální mistr
26 Bahníková Eva 337 BKP W 84 829 Velmistr
27 Vojtík Jakub 2702 HAV J 84 398 Stříbrný regionální mistr
28 Zajíček Bohumír 1747 BKP   79 719 Národní mistr
29 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 74 728 Bronzový regionální mistr
30 Žmak Maxim 2882 CHB   74 296 Bronzový regionální mistr
31 Pavlík Lukáš 1329 BKP   66 344 Bronzový národní mistr
32 Bouřa Patrik 2701 UHR J 65 321 Stříbrný regionální mistr
33 Diamant Jan 289 BKP S 63 756 Národní mistr
34 Lauer Zbyněk 56 BKP S 62 674 Stříbrný národní mistr
35 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 61 898 Národní mistr
36 Hájková Soňa 2380 HAV W 61 215 Zlatý regionální mistr
37 Králík Jan 2452 UHR   60 136 Stříbrný regionální mistr
38 Kupková Lucie 878 BKP W 58 929 Zlatý regionální mistr
39 Kopecká Karolína 2153 UHR W 58 706 Zlatý regionální mistr
40 Macurová Michaela 2239 W 57 230 Bronzový regionální mistr
41 Volhejn Petr 2909 Y 50 799 Zlatý klubový mistr
42 Emmer Jiří 2108 BKP   48 126 Zlatý regionální mistr
43 Zadražil Michal 1748 BKP   46 077 Národní mistr
44 Fořtová Eva 1985 BKP W 45 068 Zlatý regionální mistr
45 Holý Jaroslav 892 BKP S 41 710 Zlatý regionální mistr
46 Erde Alexander 39 BKP S 41 273 Stříbrný národní mistr
47 Laštovička Zdeněk 196 BKP   41 231 Zlatý regionální mistr
48 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   40 954 Stříbrný regionální mistr
49 Vlčková Pavla 2351 W 40 366 Bronzový národní mistr
50 Fořt Tomáš 703 PAR S 39 800 Stříbrný národní mistr
51 Humpál Michael 2523 CBM   39 739 Stříbrný regionální mistr
52 Horáček Josef 610 TRU S 39 148 Stříbrný regionální mistr
53 Textor Michael 33 BKP S 37 752 Bronzový národní mistr
54 Barnet Lukáš 2264 CHB   37 133 Zlatý regionální mistr
55 Mašek Jiří 323 BKP S 35 918 Národní mistr
56 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 34 783 Bronzový regionální mistr
57 Baláš Jiří 1842 TRU   33 235 Stříbrný regionální mistr
58 Pivnička Jan 2404 BRN S 33 002 Národní mistr
59 Filip Anatol 1502 BKP S 30 506 Bronzový národní mistr
60 Bušek Vladimír 2146 UHR   29 178 Stříbrný regionální mistr
61 Pěkný Pavel 1912 CBM   28 340 Stříbrný regionální mistr
62 Mašek Jan 3070 BKP   28 292 Stříbrný klubový mistr
63 Hruška František 2881 PAR S 28 066 Regionální mistr
64 Machát Vladimír 320 BKP S 27 934 Stříbrný regionální mistr
65 Krása Ondřej 1728 BKP   27 034 Zlatý regionální mistr
66 Kupková Barbora 2890 BKP JW 26 917 Stříbrný klubový mistr
67 Kyptová Monika 1393 CBM W 26 522 Bronzový regionální mistr
68 Maňák Jaroslav 664 CBM S 25 483 Stříbrný regionální mistr
69 Frabša Zdeněk 926   24 990 Národní mistr
70 Hozda Miloš 612 TRU   24 118 Stříbrný regionální mistr
71 Šklíba Milan 725 PAR S 23 666 Zlatý regionální mistr
72 Martynek Jan 714 PAR S 22 164 Zlatý regionální mistr
73 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 21 628 Stříbrný regionální mistr
74 Vrkoč Petr 669 BKP S 21 595 Zlatý regionální mistr
75 Vondřich Vladimír 70 BKP S 20 929 Zlatý regionální mistr
76 Kurka Josef 314 BKP   20 780 Stříbrný národní mistr
77 Ertner Jan 607 TRU S 20 498 Stříbrný regionální mistr
78 Škalda Jan 1825 TRU   19 650 Bronzový regionální mistr
79 Haman Aleš 394 BRN S 19 074 Zlatý regionální mistr
80 Kuk Richard 313 BKP S 18 988 Stříbrný regionální mistr
81 Medlínová Blanka 325 BKP SW 18 841 Stříbrný regionální mistr
82 Teňak Pavel 3024   17 364 Stříbrný klubový mistr
83 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 17 273 Bronzový regionální mistr
84 Číža Miroslav 999 BKP   17 147 Stříbrný regionální mistr
85 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
86 Lapčíková Renata 2760 UHR W 16 606 Zlatý klubový mistr
87 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 16 383 Zlatý klubový mistr
88 Hájek Jaroslav 2031 HAV   16 034 Stříbrný regionální mistr
89 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 15 604 Stříbrný klubový mistr
90 Schulzová Věra 1981 BKP W 15 322 Bronzový regionální mistr
91 Hradil Miroslav 44 BKP S 15 299 Zlatý regionální mistr
92 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 962 Stříbrný regionální mistr
93 Navrátil František 718 PAR S 14 820 Stříbrný regionální mistr
94 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
95 Hubená Jana 1723 BKP W 13 861 Bronzový klubový mistr
96 Hubený Petr 82 BKP   13 849 Bronzový klubový mistr
97 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 13 707 Stříbrný klubový mistr
98 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 13 583 Stříbrný klubový mistr
99 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 432 Stříbrný regionální mistr
100 Pojman Miloslav 2396 CHB   13 241 Bronzový regionální mistr
101 Hlaváč Jan 2048 CHB   13 106 Bronzový regionální mistr
102 Ježková Anna 2573 CHB W 13 067 Regionální mistr
103 Pyszko Adam 2871 HAV Y 13 045 Stříbrný klubový mistr
104 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 12 528 Bronzový klubový mistr
105 Stupka Petr 198 BKP   12 428 Stříbrný regionální mistr
106 Kindl Jan 3005 J 12 396 Bronzový klubový mistr
107 Kvaček Robert 3004 J 12 390 Bronzový klubový mistr
108 Lusk Jan 2354 CHB   11 949 Stříbrný klubový mistr
109 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
110 Bahník Miloš 694 PAR S 10 999 Bronzový národní mistr
111 Kálal Jiří 262 TRU S 10 315 Regionální mistr
112 Petera Josef 272 TRU   10 301 Bronzový regionální mistr
113 Raboch Pavel 1782 BKP   9 803 Regionální mistr
114 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 329 Zlatý regionální mistr
115 Pírek Zdeněk 1374 CHB   8 950 Stříbrný regionální mistr
116 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
117 Fanfulová Jitka 2715 UHR JW 8 849 Zlatý klubový mistr
118 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
119 Novotný Jan 2431 UHR   8 625 Stříbrný regionální mistr
120 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 402 Stříbrný regionální mistr
121 Jelínek Petr 1944 TRU   8 361 Stříbrný regionální mistr
122 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 8 113 Bronzový klubový mistr
123 Němčík Daniel 2834 HAV Y 7 797 Bronzový klubový mistr
124 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 669 Bronzový regionální mistr
125 Sikora Pavel 2471 HAV   7 656 Stříbrný klubový mistr
126 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 728 Bronzový klubový mistr
127 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 6 550 Bronzový regionální mistr
128 Winter Josef 425 BRN S 6 499 Stříbrný regionální mistr
129 Literák Lubomír 57 BKP S 6 371 Stříbrný regionální mistr
130 Tomáš Jiří 534 BKP S 6 329 Bronzový regionální mistr
131 Täuber Jiří 1394 CBM S 6 289 Zlatý klubový mistr
132 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 273 Bronzový regionální mistr
133 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 6 023 Bronzový klubový mistr
134 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 5 963 Bronzový regionální mistr
135 Jabornický Pavel 458 SEV S 5 959 Bronzový regionální mistr
136 Podolský Jaroslav 881 TRU   5 649 Bronzový klubový mistr
137 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 5 360 Stříbrný klubový mistr
138 Jelínková Lucia 2189 TRU W 4 808 Stříbrný regionální mistr
139 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 706 Bronzový regionální mistr
140 Černý Vratislav 1436 BKP   4 509 Bronzový klubový mistr
141 Gabriel Richard 2944 HAV Y 4 370 Bronzový klubový mistr
142 Netuka Jiří 741 SEV S 4 174 Bronzový regionální mistr
143 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 143 Bronzový regionální mistr
144 Molák Jiří 2322 BKP S 3 954 Bronzový klubový mistr
145 Walach Ivo 3043 HAV K 3 230 Klubový mistr
146 Suchá Eva 1347 BKP W 3 020 Bronzový regionální mistr
147 Žiak Matej 2848 HAV J 2 700 Bronzový klubový mistr
148 Klímová Hana 2098 BKP W 2 020 Bronzový klubový mistr
149 Martynková Jana 2401 TRU W 1 951 Bronzový regionální mistr
150 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 943 Bronzový regionální mistr
151 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 794 Bronzový klubový mistr
152 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 428 Klubový mistr
153 Walach Vít 2877 HAV Y 1 222 Bronzový klubový mistr
154 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 618 Klubový mistr
155 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 597 Klubový mistr
156 Janeček Miloslav 1958 TRU   509 Regionální mistr
157 Pešout Jan 144 BKP S 317 Stříbrný klubový mistr
158 Volák Ladislav 481 SEV S 306 Bronzový klubový mistr
159 Stareček Ivan 2086 HAV   267 Stříbrný klubový mistr
160 Hora Jakub 2840 CHB   241 Klubový mistr
161 Pszczolka Petr 2723 HAV   235 Bronzový klubový mistr
162 Plhal Petr 146 BKP S 228 Stříbrný klubový mistr
163 Petřík Jan 2859 HAV S 196 Klubový mistr
164 Králík Michal 801 UHR   195 Stříbrný klubový mistr
165 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 186 Bronzový regionální mistr
166 Chotaš Jiří 2352 TRU   155 Bronzový klubový mistr
167 Mráz Jiří 2722 HAV   152 Klubový mistr
168 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 144 Bronzový klubový mistr
169 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 117 Bronzový klubový mistr
170 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 114 Klubový kandidát
171 Píšová Verica 2476 CBM W 112 Bronzový klubový mistr
172 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 112 Klubový mistr
173 Lančová Milena 1131 BKP SW 103 Bronzový regionální mistr
174 Kubišta Karel 614 TRU S 100 Klubový mistr
175 Coňková Marcela 2861 BKP SW 99 Klubový mistr
176 Vágner Jiří 2708 TRU S 96 Bronzový klubový mistr
177 Vávra Přemysl 2941 Y 89 Klubový mistr
178 Riedl Jan 2965 UHR Y 88 Klubový mistr
179 Picmausová Olga 618 TRU SW 78 Bronzový klubový mistr
180 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 74 Klubový mistr
181 Vlach Daniel 2157 UHR   74 Bronzový klubový mistr
182 Benák Jaroslav 1087 BKP S 74 Zlatý klubový mistr
183 Veselka Michal 2767 BKP J 72 Bronzový klubový mistr
184 Juřík Vlastimil 2159 UHR   64 Bronzový klubový mistr
185 Sedral Jiří 626 TRU S 60 Bronzový klubový mistr
186 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 59 Pokročilý
187 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
188 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
189 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
190 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
191 Kypta Václav 1170 CBM   48 Bronzový klubový mistr
192 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
193 Špak Josef 3069 CBM   39 Klubový mistr
194 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
195 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
196 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
197 Janíková Lenka 2940 UHR YW 36 Klubový mistr
198 Hrochová Julie 3065 UHR YW 33 Klubový mistr
199 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
200 Bečka Jiří 1864 BKP S 29 Stříbrný klubový mistr
201 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 29 Bronzový klubový mistr
202 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 28 Zlatý klubový mistr
203 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 27 Bronzový klubový mistr
204 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
205 Krausová Anna 711 PAR SW 25 Bronzový regionální mistr
206 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 24 Stříbrný klubový mistr
207 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 20 Pokročilý
208 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
209 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
210 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Pokročilý
211 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Pokročilý
212 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Pokročilý
213 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
214 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
215 Pavelka Jiří 3203 HAV K 16 Adept
216 Plosová Anna 2094 CBM SW 14 Klubový mistr
217 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
218 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
219 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
220 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
221 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
222 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 11 Klubový kandidát
223 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
224 Lysek Matyáš 3246 HAV K 10 Adept
225 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
226 Volhejnová Marie 883 TRU SW 8 Bronzový klubový mistr
227 Graf Vladimír 2635 HER S 8 Klubový mistr
228 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
229 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
230 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
231 Blažo Josef 2737 TRU S 7 Klubový mistr
232 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
233 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Klubový kandidát
234 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
235 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
236 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Adept
237 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Adept
238 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 6 Pokročilý
239 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
240 Macho Marek 2945 HAV Y 3 Klubový kandidát
241 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 3 Klubový kandidát
242 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
243 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
244 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
245 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
246 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner