Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. října 2019
  • Adam Janas

Ranking - říjen 2019

Ranking - říjen 2019

Otakar Svoboda vede ranking na začátku října.

Druhý je stále Jan Martynek ml., na třetí místo se vyšplhala Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Nejlepším juniorem je na 10. místě Erik Klemš, nejlepším dorostencem 24. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 125. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 202 958 Stříbrný velmistr
2 Martynek Jan 1893 BKP   176 312 Zlatý národní mistr
3 Hnátová Daniela 187 BKP W 174 908 Zlatý národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   171 193 Zlatý národní mistr
5 Macura Milan 1933   165 550 Stříbrný národní mistr
6 Svobodová Pavla 342 BKP SW 156 125 Bronzový národní mistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   148 899 Národní mistr
8 Bahník Ondřej 2095 CHB   147 203 Bronzový národní mistr
9 Vozábal David 1868 BKP   145 852 Velmistr
10 Klemš Erik 2696 HAV J 133 769 Stříbrný regionální mistr
11 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 130 820 Stříbrný regionální mistr
12 Scháňka Martin 2683   130 575 Národní mistr
13 Spálovský Luboš 1761 BKP   129 920 Národní mistr
14 Erdeová Jana 301 BKP W 126 333 Zlatý národní mistr
15 Kopecký Michal 2292   118 846 Stříbrný národní mistr
16 Melčák Martin 2712 HAV J 118 124 Stříbrný regionální mistr
17 Volhejn Vít 280   114 672 Bronzový národní mistr
18 Medlín Aleš 1333   110 515 Národní mistr
19 Kopřiva Jiří 52 BKP S 108 264 Zlatý národní mistr
20 Janas Adam 2491 HAV   105 096 Stříbrný regionální mistr
21 Medlín Jiří 2304 BKP   104 515 Zlatý regionální mistr
22 Kolek Lukáš 2672 HAV J 104 126 Stříbrný regionální mistr
23 Králík František 2154 UHR   93 997 Zlatý regionální mistr
24 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 92 501 Bronzový regionální mistr
25 Bahníková Eva 337 BKP W 92 005 Velmistr
26 Bahník Petr 695 BKP S 91 365 Velmistr
27 Botur Michael 2676 HAV J 85 186 Stříbrný regionální mistr
28 Pulkrab Petr 1734 CBM   82 805 Stříbrný národní mistr
29 Vojtík Jakub 2702 HAV J 80 269 Stříbrný regionální mistr
30 Zajíček Bohumír 1747 BKP   78 781 Národní mistr
31 Žmak Maxim 2882 CHB   75 882 Bronzový regionální mistr
32 Diamant Jan 289 BKP S 66 690 Národní mistr
33 Pavlík Lukáš 1329 BKP   66 357 Bronzový národní mistr
34 Volhejn Petr 2909 Y 62 012 Zlatý klubový mistr
35 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 61 729 Národní mistr
36 Hájková Soňa 2380 HAV W 61 232 Zlatý regionální mistr
37 Kupková Lucie 878 BKP W 59 856 Zlatý regionální mistr
38 Kopecká Karolína 2153 UHR W 56 853 Zlatý regionální mistr
39 Macurová Michaela 2239 W 56 556 Bronzový regionální mistr
40 Bouřa Patrik 2701 UHR J 56 419 Stříbrný regionální mistr
41 Lauer Zbyněk 56 BKP S 53 982 Stříbrný národní mistr
42 Králík Jan 2452 UHR   50 954 Stříbrný regionální mistr
43 Emmer Jiří 2108 BKP   47 782 Zlatý regionální mistr
44 Fořtová Eva 1985 BKP W 45 068 Zlatý regionální mistr
45 Erde Alexander 39 BKP S 44 629 Stříbrný národní mistr
46 Holý Jaroslav 892 BKP S 40 936 Zlatý regionální mistr
47 Fořt Tomáš 703 PAR S 39 800 Stříbrný národní mistr
48 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   39 155 Stříbrný regionální mistr
49 Humpál Michael 2523 CBM   38 031 Stříbrný regionální mistr
50 Textor Michael 33 BKP S 37 776 Bronzový národní mistr
51 Laštovička Zdeněk 196 BKP   37 498 Zlatý regionální mistr
52 Vlčková Pavla 2351 W 37 210 Bronzový národní mistr
53 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 37 188 Bronzový regionální mistr
54 Zadražil Michal 1748 BKP   36 948 Národní mistr
55 Mašek Jiří 323 BKP S 35 781 Národní mistr
56 Barnet Lukáš 2264 CHB   34 929 Zlatý regionální mistr
57 Horáček Josef 610 TRU S 34 823 Stříbrný regionální mistr
58 Pivnička Jan 2404 BRN S 33 249 Národní mistr
59 Baláš Jiří 1842 TRU   29 224 Stříbrný regionální mistr
60 Hruška František 2881 PAR S 28 542 Regionální mistr
61 Hozda Miloš 612 TRU   28 525 Stříbrný regionální mistr
62 Filip Anatol 1502 BKP S 28 130 Bronzový národní mistr
63 Bušek Vladimír 2146 UHR   28 095 Stříbrný regionální mistr
64 Škalda Jan 1825 TRU   28 050 Bronzový regionální mistr
65 Pěkný Pavel 1912 CBM   27 820 Stříbrný regionální mistr
66 Machát Vladimír 320 BKP S 27 264 Stříbrný regionální mistr
67 Mašek Jan 3070 BKP   26 686 Stříbrný klubový mistr
68 Lapčíková Renata 2760 UHR W 26 636 Zlatý klubový mistr
69 Kupková Barbora 2890 BKP JW 24 927 Stříbrný klubový mistr
70 Kyptová Monika 1393 CBM W 24 828 Bronzový regionální mistr
71 Maňák Jaroslav 664 CBM S 23 106 Stříbrný regionální mistr
72 Krása Ondřej 1728 BKP   22 881 Zlatý regionální mistr
73 Šklíba Milan 725 PAR S 22 768 Zlatý regionální mistr
74 Frabša Zdeněk 926   22 747 Národní mistr
75 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 21 634 Stříbrný regionální mistr
76 Vondřich Vladimír 70 BKP S 20 913 Zlatý regionální mistr
77 Kurka Josef 314 BKP   20 780 Stříbrný národní mistr
78 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 20 684 Stříbrný klubový mistr
79 Martynek Jan 714 PAR S 20 474 Zlatý regionální mistr
80 Teňak Pavel 3024   19 814 Stříbrný klubový mistr
81 Ertner Jan 607 TRU S 19 240 Stříbrný regionální mistr
82 Vrkoč Petr 669 BKP S 18 898 Zlatý regionální mistr
83 Pyszko Adam 2871 HAV Y 18 422 Stříbrný klubový mistr
84 Kuk Richard 313 BKP S 17 788 Stříbrný regionální mistr
85 Hájek Jaroslav 2031 HAV   17 404 Stříbrný regionální mistr
86 Číža Miroslav 999 BKP   17 147 Stříbrný regionální mistr
87 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
88 Lusk Jan 2354 CHB   16 852 Zlatý klubový mistr
89 Haman Aleš 394 BRN S 16 303 Zlatý regionální mistr
90 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 16 047 Regionální mistr
91 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 15 588 Stříbrný klubový mistr
92 Hubená Jana 1723 BKP W 15 320 Stříbrný klubový mistr
93 Hubený Petr 82 BKP   15 308 Bronzový klubový mistr
94 Schulzová Věra 1981 BKP W 15 054 Bronzový regionální mistr
95 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 14 954 Bronzový regionální mistr
96 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 938 Stříbrný regionální mistr
97 Navrátil František 718 PAR S 14 874 Stříbrný regionální mistr
98 Medlínová Blanka 325 BKP SW 14 720 Stříbrný regionální mistr
99 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
100 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 14 007 Bronzový klubový mistr
101 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 13 565 Stříbrný klubový mistr
102 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 422 Stříbrný regionální mistr
103 Pojman Miloslav 2396 CHB   13 241 Bronzový regionální mistr
104 Hradil Miroslav 44 BKP S 13 099 Zlatý regionální mistr
105 Hlaváč Jan 2048 CHB   13 079 Bronzový regionální mistr
106 Ježková Anna 2573 CHB W 13 046 Regionální mistr
107 Stupka Petr 198 BKP   12 428 Stříbrný regionální mistr
108 Kindl Jan 3005 J 12 390 Bronzový klubový mistr
109 Kvaček Robert 3004 J 12 384 Bronzový klubový mistr
110 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
111 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 11 617 Bronzový klubový mistr
112 Kálal Jiří 262 TRU S 10 315 Regionální mistr
113 Petera Josef 272 TRU   10 301 Bronzový regionální mistr
114 Bahník Miloš 694 PAR S 10 221 Bronzový národní mistr
115 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 323 Zlatý regionální mistr
116 Němčík Daniel 2834 HAV Y 9 162 Bronzový klubový mistr
117 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
118 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
119 Fanfulová Jitka 2715 UHR JW 8 838 Zlatý klubový mistr
120 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 453 Stříbrný regionální mistr
121 Novotný Jan 2431 UHR   8 058 Stříbrný regionální mistr
122 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 669 Bronzový regionální mistr
123 Sikora Pavel 2471 HAV   7 656 Stříbrný klubový mistr
124 Raboch Pavel 1782 BKP   7 395 Regionální mistr
125 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 728 Bronzový klubový mistr
126 Jelínek Petr 1944 TRU   6 550 Stříbrný regionální mistr
127 Winter Josef 425 BRN S 6 513 Stříbrný regionální mistr
128 Literák Lubomír 57 BKP S 6 367 Stříbrný regionální mistr
129 Tomáš Jiří 534 BKP S 6 329 Bronzový regionální mistr
130 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 273 Bronzový regionální mistr
131 Pírek Zdeněk 1374 CHB   6 130 Stříbrný regionální mistr
132 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 6 019 Bronzový klubový mistr
133 Podolský Jaroslav 881 TRU   5 649 Bronzový klubový mistr
134 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 5 391 Bronzový regionální mistr
135 Jabornický Pavel 458 SEV S 5 389 Bronzový regionální mistr
136 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 701 Bronzový regionální mistr
137 Gabriel Richard 2944 HAV Y 4 370 Bronzový klubový mistr
138 Netuka Jiří 741 SEV S 4 164 Bronzový regionální mistr
139 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 133 Bronzový regionální mistr
140 Černý Vratislav 1436 BKP   3 714 Bronzový klubový mistr
141 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 3 604 Bronzový regionální mistr
142 Walach Ivo 3043 HAV K 3 244 Klubový mistr
143 Täuber Jiří 1394 CBM S 3 208 Zlatý klubový mistr
144 Suchá Eva 1347 BKP W 3 006 Bronzový regionální mistr
145 Jelínková Lucia 2189 TRU W 2 999 Stříbrný regionální mistr
146 Žiak Matej 2848 HAV J 2 700 Bronzový klubový mistr
147 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 2 269 Stříbrný klubový mistr
148 Klímová Hana 2098 BKP W 2 003 Bronzový klubový mistr
149 Hora Jakub 2840 CHB   1 976 Klubový mistr
150 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 941 Bronzový regionální mistr
151 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 794 Bronzový klubový mistr
152 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 428 Klubový mistr
153 Walach Vít 2877 HAV Y 1 136 Bronzový klubový mistr
154 Stareček Ivan 2086 HAV   878 Stříbrný klubový mistr
155 Pszczolka Petr 2723 HAV   851 Bronzový klubový mistr
156 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 594 Klubový mistr
157 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 532 Klubový mistr
158 Sigmund Martin 2194 CBM   518 Stříbrný regionální mistr
159 Janeček Miloslav 1958 TRU   509 Regionální mistr
160 Volák Ladislav 481 SEV S 298 Bronzový klubový mistr
161 Králík Michal 801 UHR   272 Stříbrný klubový mistr
162 Molák Jiří 2322 BKP S 228 Bronzový klubový mistr
163 Pešout Jan 144 BKP S 213 Stříbrný klubový mistr
164 Plhal Petr 146 BKP S 201 Stříbrný klubový mistr
165 Petřík Jan 2859 HAV S 197 Klubový mistr
166 Mráz Jiří 2722 HAV   152 Klubový mistr
167 Chotaš Jiří 2352 TRU   147 Bronzový klubový mistr
168 Janíková Lenka 2940 UHR YW 143 Klubový mistr
169 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 128 Bronzový klubový mistr
170 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 124 Bronzový regionální mistr
171 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 117 Bronzový klubový mistr
172 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 114 Klubový kandidát
173 Píšová Verica 2476 CBM W 112 Bronzový klubový mistr
174 Lančová Milena 1131 BKP SW 99 Bronzový regionální mistr
175 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 94 Klubový mistr
176 Kubišta Karel 614 TRU S 90 Klubový mistr
177 Henzlová Irena 2484 PAR SW 85 Klubový mistr
178 Vágner Jiří 2708 TRU S 82 Bronzový klubový mistr
179 Martynková Jana 2401 TRU W 80 Bronzový regionální mistr
180 Picmausová Olga 618 TRU SW 80 Bronzový klubový mistr
181 Vávra Přemysl 2941 Y 80 Klubový mistr
182 Coňková Marcela 2861 BKP SW 78 Klubový mistr
183 Benák Jaroslav 1087 BKP S 74 Zlatý klubový mistr
184 Veselka Michal 2767 BKP J 72 Bronzový klubový mistr
185 Riedl Jan 2965 UHR Y 70 Klubový mistr
186 Vančuřík Jan 2824 BRN S 65 Klubový mistr
187 Vlach Daniel 2157 UHR   64 Bronzový klubový mistr
188 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 64 Klubový mistr
189 Hauschwitz Albert 399 BRN S 63 Adept
190 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 59 Pokročilý
191 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
192 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
193 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
194 Kypta Václav 1170 CBM   40 Bronzový klubový mistr
195 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
196 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
197 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Pokročilý
198 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
199 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 33 Adept
200 Špak Josef 3069 CBM   33 Klubový mistr
201 Tesařík Vladimír 3116 SEV   32 Adept
202 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
203 Hrochová Julie 3065 UHR YW 31 Klubový mistr
204 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
205 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 29 Bronzový klubový mistr
206 Bečka Jiří 1864 BKP S 29 Stříbrný klubový mistr
207 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
208 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 27 Bronzový klubový mistr
209 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 24 Stříbrný klubový mistr
210 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 20 Pokročilý
211 Graf Vladimír 2635 HER S 20 Klubový mistr
212 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
213 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
214 Krausová Anna 711 PAR SW 20 Bronzový regionální mistr
215 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Klubový kandidát
216 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Klubový kandidát
217 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Klubový kandidát
218 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
219 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
220 Pavelka Jiří 3203 HAV K 16 Adept
221 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 16 Zlatý klubový mistr
222 Plosová Anna 2094 CBM SW 14 Klubový mistr
223 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
224 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
225 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
226 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
227 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
228 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 11 Klubový kandidát
229 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
230 Lysek Matyáš 3246 HAV K 10 Pokročilý
231 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Adept
232 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Adept
233 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
234 Meduna Jan 2664 PAR S 8 Stříbrný klubový mistr
235 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
236 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
237 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 6 Pokročilý
238 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
239 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Klubový kandidát
240 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
241 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
242 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
243 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
244 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
245 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
246 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
247 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
248 Macho Marek 2945 HAV Y 3 Klubový kandidát
249 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 3 Klubový kandidát
250 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
251 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
252 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
253 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner