• Reportáže z akcí
  • Zveřejněno 2. dubna 2018
  • Erik Klemš

Skvělý úspěch na White House Junior Internationals 2018 předvedl tým U26

Český tým ve složení Erik Klemš, Martin Melčák, Lukáš Kolek a Jakub Vojtík vybojoval druhé místo na tradičním juniorském turnaji v Amsterdamu.

• Zveřejněno 25. března 2018
  • Lucie Kohutová

5. ročník obnovené Velké ceny Havířova ovládl pár Lucie Kohutová - Martin Scháňka

Při úvodním turnaji letošní série Czech Bridge Tour se nejlépe vedlo páru Lucie Kohutová - Martin Scháňka, na děleném druhém místě skončili Kamil Žylka - Petr Pulkrab a Petr Bahník - Jerzy Skwark.

• Zveřejněno 3. prosince 2017
  • Zuzana Otradovcová

Zlato z MČR juniorských týmů patří Future of Old Style

30.11.-3.12.2017 se konal již XVIII. ročník mezinárodního turnaje juniorských týmů v Hluku.
Turnaje se zúčastnilo celkem 11 týmů.

• Zveřejněno 21. listopadu 2017
  • Milan Macura

Mistrovství Evropy Malých Federací vyhrála Gruzie, Česko je sedmé

10. hry Malých federací hostil Yacht Club v Monaku. Sjelo se zde 15 týmů, které se během 3 dní utkaly o zlato systémem každý s každým na 10 rozdání.
Vítězem se stal tým Gruzie následovaný Litvou a Ukrajinou. Česká republika obsadila 7. místo ve složení (na fotografii zleva) Martin Melčák, Erik Klemš, Lukáš Kolek, Michael Botur, Jakub Vojtík.
Výsledky

• Zveřejněno 30. října 2017

Čeští bridžisté po roce opět v Linci - úspěšní

I letos se tradičního rakouského turnaje v Linci zúčastnila osmičlenná česká výprava. Tentokrát reprezentovala ve složení Pavla Svobodová - Ota Svoboda, Eva Bahníková - Petr Bahník, Markéta Dudková - Lucie Kohutová, Michal Kopecký - Pepa Kurka. Hráči se zúčastnili tří turnajů - pátečního mixového párového, sobotního týmového a nedělního hlavního párového.

• Zveřejněno 27. září 2017

Akademické ME 2017

Česká juniorská reprezentace ve složení Michael Botur, Erik Klemš, Lukáš Kolek, Martin Melčák, Jakub Vojtík na AME ve španělské Fuengirole obsadila 2. místo.

• Zveřejněno 25. září 2017

VC Znojma 2017

22.9.-24.9. proběhl ve Znojmě již 10. ročník Velké ceny. V hlavním párovém turnaji zvítězili Vladimír Bušek a Jan Králík.

• Zveřejněno 24. září 2017
  • Adam Janas

ČR měla na MS juniorů v Lyonu zástupce ve finále díky páru Janas - Tomis

Ve dnech 15-18.8.2017 se ve francouzském Lyonu zároveň s týmovým Mistrovstvím světa dospělých konalo i otevřené párové a týmové MS juniorů. Z českých zástupců se jej zůčastnila jen dvojice
Adam Janas – Zdeněk Tomis v párové soutěži kategorie U26 open. Mezi 35 páry zde soutěžily dvojice z tradičních evropských bridžových zemí, ale také například hráči z Kolumbie, Uruguay, Indie či Jihoafrické republiky. Mezitím se hrálo i v kategoriích U21, U16 a U26 Women.

• Zveřejněno 27. srpna 2017

MS v Lyonu

V Lyonu proběhl v srpnu 43.ročník týmových mistrovství světa. V hlavní kategorii (Bermuda Bowl) si titul vybojoval tým USA2 (Martel, Moss, Grue, Pszczola, Rosenberg, Fleisher) před týmy Francie a Bulharska. Venice Cup (ženské týmy) vyhrál tým Číny před Anglií a Švédskem, D'Orsi Trophy pro seniorské týmy si odveze tým USA2 před Itálií a Švédskem. Transnational Teams vyhrál polský tým v sestavě Mazurkiewicz, Jassem, Gawrys, Klukowski.
V Lyonu se hrál rovněž 11.ročník otevřených MS juniorů, kde se v párovém turnaji úspěšně prezentoval i havířovský pár Janas-Tomis, který postoupil do finále A, kde nakonec obsadil dvanácté místo.
Web MS
Web MSJ

• Zveřejněno 16. července 2017
  • Zuzana Otradovcová, Lucie Kohutová

ME juniorských týmů Šamorín 2017

Letošní juniorské mistrovství Evropy ve dnech 8. - 15. 7. 2017 probíhalo ve slovenském Šamoríně. Mistrovské tituly vybojovaly týmy Švédska v kategoriích U26 a U21, Nizozemsko v kategorii U26W a Polsko v kategorii U16.
Čeští junioři nezklamali - 9. místo mezi hráči do 26 let je historicky nejlepším českým výsledkem v této kategorii. Dorostenci v kategorii U21 se umístili na 11. pozici ze 17 účastníků, dívky si odvezly osmé místo z 10 týmů, nejmladší v kategorii U16 skončili na 13. příčce ze 16 zúčastněných.

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů.