Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. července 2019
  • Adam Janas

Ranking - červenec 2019

Ranking - červenec 2019

Otakar Svoboda vede ranking na začátku července.

Druhý je Milan Macura, třetí Jakub Šlemr. Nejlepší ženou je na 5. místě Daniela Hnátová, nejlepším juniorem na 12. místě Lucie Kohutová, nejlepším dorostencem na 31. místě Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 126. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 190 476 Stříbrný velmistr
2 Macura Milan 1933   171 865 Stříbrný národní mistr
3 Šlemr Jakub 2290 BKP   171 753 Zlatý národní mistr
4 Martynek Jan 1893 BKP   167 313 Zlatý národní mistr
5 Hnátová Daniela 187 BKP W 165 123 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   150 377 Velmistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   148 458 Národní mistr
8 Svobodová Pavla 342 BKP SW 146 193 Bronzový národní mistr
9 Bahník Ondřej 2095 CHB   140 878 Bronzový národní mistr
10 Spálovský Luboš 1761 BKP   139 631 Národní mistr
11 Scháňka Martin 2683   135 928 Národní mistr
12 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 132 313 Stříbrný regionální mistr
13 Klemš Erik 2696 HAV J 127 260 Stříbrný regionální mistr
14 Kopecký Michal 2292   116 433 Stříbrný národní mistr
15 Medlín Aleš 1333   115 693 Národní mistr
16 Melčák Martin 2712 HAV J 113 670 Stříbrný regionální mistr
17 Erdeová Jana 301 BKP W 111 711 Zlatý národní mistr
18 Volhejn Vít 280   111 133 Bronzový národní mistr
19 Medlín Jiří 2304 BKP   104 308 Zlatý regionální mistr
20 Kopřiva Jiří 52 BKP S 103 119 Zlatý národní mistr
21 Králík František 2154 UHR   102 729 Zlatý regionální mistr
22 Bahník Petr 695 BKP S 98 208 Velmistr
23 Kolek Lukáš 2672 HAV J 93 434 Stříbrný regionální mistr
24 Botur Michael 2676 HAV J 90 257 Stříbrný regionální mistr
25 Janas Adam 2491 HAV   85 095 Bronzový regionální mistr
26 Bahníková Eva 337 BKP W 84 829 Velmistr
27 Vojtík Jakub 2702 HAV J 82 179 Stříbrný regionální mistr
28 Pulkrab Petr 1734 CBM   81 423 Stříbrný národní mistr
29 Zajíček Bohumír 1747 BKP   79 719 Národní mistr
30 Žmak Maxim 2882 CHB   74 296 Bronzový regionální mistr
31 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 74 210 Bronzový regionální mistr
32 Pavlík Lukáš 1329 BKP   66 344 Bronzový národní mistr
33 Bouřa Patrik 2701 UHR J 65 321 Stříbrný regionální mistr
34 Diamant Jan 289 BKP S 63 756 Národní mistr
35 Lauer Zbyněk 56 BKP S 62 674 Stříbrný národní mistr
36 Hájková Soňa 2380 HAV W 60 630 Zlatý regionální mistr
37 Králík Jan 2452 UHR   60 136 Stříbrný regionální mistr
38 Kupková Lucie 878 BKP W 58 923 Zlatý regionální mistr
39 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 58 393 Národní mistr
40 Macurová Michaela 2239 W 57 220 Bronzový regionální mistr
41 Kopecká Karolína 2153 UHR W 54 085 Zlatý regionální mistr
42 Volhejn Petr 2909 Y 49 655 Zlatý klubový mistr
43 Emmer Jiří 2108 BKP   46 830 Zlatý regionální mistr
44 Zadražil Michal 1748 BKP   46 077 Národní mistr
45 Fořtová Eva 1985 BKP W 45 068 Zlatý regionální mistr
46 Holý Jaroslav 892 BKP S 41 710 Zlatý regionální mistr
47 Erde Alexander 39 BKP S 41 273 Stříbrný národní mistr
48 Laštovička Zdeněk 196 BKP   41 210 Zlatý regionální mistr
49 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   40 954 Stříbrný regionální mistr
50 Vlčková Pavla 2351 W 40 366 Bronzový národní mistr
51 Fořt Tomáš 703 PAR S 39 800 Stříbrný národní mistr
52 Humpál Michael 2523 CBM   39 739 Stříbrný regionální mistr
53 Horáček Josef 610 TRU S 39 132 Stříbrný regionální mistr
54 Textor Michael 33 BKP S 37 752 Bronzový národní mistr
55 Barnet Lukáš 2264 CHB   37 133 Zlatý regionální mistr
56 Mašek Jiří 323 BKP S 34 930 Národní mistr
57 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 34 230 Bronzový regionální mistr
58 Baláš Jiří 1842 TRU   33 235 Stříbrný regionální mistr
59 Pivnička Jan 2404 BRN S 33 002 Národní mistr
60 Filip Anatol 1502 BKP S 30 506 Bronzový národní mistr
61 Bušek Vladimír 2146 UHR   29 178 Stříbrný regionální mistr
62 Pěkný Pavel 1912 CBM   28 330 Stříbrný regionální mistr
63 Mašek Jan 3070 BKP   28 292 Stříbrný klubový mistr
64 Machát Vladimír 320 BKP S 27 934 Stříbrný regionální mistr
65 Kupková Barbora 2890 BKP JW 26 917 Stříbrný klubový mistr
66 Hruška František 2881 PAR S 26 724 Regionální mistr
67 Kyptová Monika 1393 CBM W 26 512 Bronzový regionální mistr
68 Krása Ondřej 1728 BKP   26 481 Zlatý regionální mistr
69 Maňák Jaroslav 664 CBM S 25 483 Stříbrný regionální mistr
70 Frabša Zdeněk 926   24 990 Národní mistr
71 Hozda Miloš 612 TRU   23 200 Stříbrný regionální mistr
72 Šklíba Milan 725 PAR S 22 324 Zlatý regionální mistr
73 Martynek Jan 714 PAR S 22 136 Zlatý regionální mistr
74 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 21 628 Stříbrný regionální mistr
75 Vrkoč Petr 669 BKP S 21 595 Zlatý regionální mistr
76 Vondřich Vladimír 70 BKP S 20 929 Zlatý regionální mistr
77 Kurka Josef 314 BKP   20 780 Stříbrný národní mistr
78 Ertner Jan 607 TRU S 19 239 Stříbrný regionální mistr
79 Haman Aleš 394 BRN S 19 074 Zlatý regionální mistr
80 Kuk Richard 313 BKP S 18 988 Stříbrný regionální mistr
81 Teňak Pavel 3024   17 344 Stříbrný klubový mistr
82 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 17 273 Bronzový regionální mistr
83 Číža Miroslav 999 BKP   17 147 Stříbrný regionální mistr
84 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
85 Lapčíková Renata 2760 UHR W 16 606 Zlatý klubový mistr
86 Medlínová Blanka 325 BKP SW 16 453 Stříbrný regionální mistr
87 Škalda Jan 1825 TRU   16 440 Bronzový regionální mistr
88 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 16 365 Regionální mistr
89 Hájek Jaroslav 2031 HAV   16 030 Stříbrný regionální mistr
90 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 15 604 Stříbrný klubový mistr
91 Schulzová Věra 1981 BKP W 15 304 Bronzový regionální mistr
92 Hradil Miroslav 44 BKP S 15 299 Zlatý regionální mistr
93 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 946 Stříbrný regionální mistr
94 Navrátil František 718 PAR S 14 818 Stříbrný regionální mistr
95 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
96 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 13 703 Stříbrný klubový mistr
97 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 13 583 Stříbrný klubový mistr
98 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 13 432 Stříbrný regionální mistr
99 Pojman Miloslav 2396 CHB   13 241 Bronzový regionální mistr
100 Hlaváč Jan 2048 CHB   13 106 Bronzový regionální mistr
101 Ježková Anna 2573 CHB W 13 067 Regionální mistr
102 Hubená Jana 1723 BKP W 12 926 Bronzový klubový mistr
103 Hubený Petr 82 BKP   12 914 Bronzový klubový mistr
104 Pyszko Adam 2871 HAV Y 12 535 Stříbrný klubový mistr
105 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 12 528 Bronzový klubový mistr
106 Stupka Petr 198 BKP   12 428 Stříbrný regionální mistr
107 Kindl Jan 3005 J 12 396 Bronzový klubový mistr
108 Kvaček Robert 3004 J 12 390 Bronzový klubový mistr
109 Lusk Jan 2354 CHB   11 949 Stříbrný klubový mistr
110 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
111 Bahník Miloš 694 PAR S 10 989 Bronzový národní mistr
112 Kálal Jiří 262 TRU S 10 315 Regionální mistr
113 Petera Josef 272 TRU   10 301 Bronzový regionální mistr
114 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 9 329 Zlatý regionální mistr
115 Raboch Pavel 1782 BKP   9 008 Regionální mistr
116 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
117 Fanfulová Jitka 2715 UHR JW 8 849 Zlatý klubový mistr
118 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
119 Novotný Jan 2431 UHR   8 625 Stříbrný regionální mistr
120 Černá Anna Marie 2464 CHB W 8 402 Stříbrný regionální mistr
121 Jelínek Petr 1944 TRU   8 347 Stříbrný regionální mistr
122 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 8 113 Bronzový klubový mistr
123 Němčík Daniel 2834 HAV Y 7 795 Bronzový klubový mistr
124 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 669 Bronzový regionální mistr
125 Sikora Pavel 2471 HAV   7 656 Stříbrný klubový mistr
126 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 728 Bronzový klubový mistr
127 Winter Josef 425 BRN S 6 499 Stříbrný regionální mistr
128 Literák Lubomír 57 BKP S 6 371 Stříbrný regionální mistr
129 Tomáš Jiří 534 BKP S 6 329 Bronzový regionální mistr
130 Rubáč Tomáš 1389 BKP   6 273 Bronzový regionální mistr
131 Pírek Zdeněk 1374 CHB   6 036 Stříbrný regionální mistr
132 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 6 023 Bronzový klubový mistr
133 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 5 963 Bronzový regionální mistr
134 Jabornický Pavel 458 SEV S 5 959 Bronzový regionální mistr
135 Podolský Jaroslav 881 TRU   5 649 Bronzový klubový mistr
136 Täuber Jiří 1394 CBM S 4 819 Zlatý klubový mistr
137 Jelínková Lucia 2189 TRU W 4 808 Stříbrný regionální mistr
138 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 706 Bronzový regionální mistr
139 Gabriel Richard 2944 HAV Y 4 370 Bronzový klubový mistr
140 Netuka Jiří 741 SEV S 4 174 Bronzový regionální mistr
141 Kulišan Jiří 54 BKP S 4 143 Bronzový regionální mistr
142 Molák Jiří 2322 BKP S 3 954 Bronzový klubový mistr
143 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 3 890 Stříbrný klubový mistr
144 Černý Vratislav 1436 BKP   3 714 Bronzový klubový mistr
145 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 3 636 Bronzový regionální mistr
146 Walach Ivo 3043 HAV K 3 230 Klubový mistr
147 Suchá Eva 1347 BKP W 3 020 Bronzový regionální mistr
148 Žiak Matej 2848 HAV J 2 700 Bronzový klubový mistr
149 Klímová Hana 2098 BKP W 2 020 Bronzový klubový mistr
150 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 935 Bronzový regionální mistr
151 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 794 Bronzový klubový mistr
152 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 428 Klubový mistr
153 Walach Vít 2877 HAV Y 1 222 Bronzový klubový mistr
154 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 618 Klubový mistr
155 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 597 Klubový mistr
156 Janeček Miloslav 1958 TRU   509 Regionální mistr
157 Pešout Jan 144 BKP S 317 Stříbrný klubový mistr
158 Volák Ladislav 481 SEV S 306 Bronzový klubový mistr
159 Stareček Ivan 2086 HAV   265 Stříbrný klubový mistr
160 Pszczolka Petr 2723 HAV   235 Bronzový klubový mistr
161 Hora Jakub 2840 CHB   233 Klubový mistr
162 Plhal Petr 146 BKP S 228 Stříbrný klubový mistr
163 Petřík Jan 2859 HAV S 196 Klubový mistr
164 Králík Michal 801 UHR   195 Stříbrný klubový mistr
165 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 186 Bronzový regionální mistr
166 Mráz Jiří 2722 HAV   152 Klubový mistr
167 Chotaš Jiří 2352 TRU   147 Bronzový klubový mistr
168 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 144 Bronzový klubový mistr
169 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 117 Bronzový klubový mistr
170 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 114 Klubový kandidát
171 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 112 Klubový mistr
172 Píšová Verica 2476 CBM W 112 Bronzový klubový mistr
173 Lančová Milena 1131 BKP SW 101 Bronzový regionální mistr
174 Kubišta Karel 614 TRU S 90 Klubový mistr
175 Riedl Jan 2965 UHR Y 88 Klubový mistr
176 Vávra Přemysl 2941 Y 85 Klubový mistr
177 Vágner Jiří 2708 TRU S 82 Bronzový klubový mistr
178 Martynková Jana 2401 TRU W 80 Bronzový regionální mistr
179 Henzlová Irena 2484 PAR SW 79 Klubový mistr
180 Coňková Marcela 2861 BKP SW 78 Klubový mistr
181 Picmausová Olga 618 TRU SW 76 Bronzový klubový mistr
182 Vlach Daniel 2157 UHR   74 Bronzový klubový mistr
183 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 74 Klubový mistr
184 Benák Jaroslav 1087 BKP S 74 Zlatý klubový mistr
185 Veselka Michal 2767 BKP J 72 Bronzový klubový mistr
186 Juřík Vlastimil 2159 UHR   64 Bronzový klubový mistr
187 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 59 Pokročilý
188 Vančuřík Jan 2824 BRN S 56 Klubový mistr
189 Hauschwitz Albert 399 BRN S 52 Adept
190 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 50 Adept
191 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
192 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
193 Kypta Václav 1170 CBM   48 Bronzový klubový mistr
194 Talpa Vlastislav 104 BKP S 48 Stříbrný klubový mistr
195 Špak Josef 3069 CBM   39 Klubový mistr
196 Ručná Iva 3052 BRN SW 36 Pokročilý
197 Ručný Jiří 3053 BRN S 36 Pokročilý
198 Maršíková Helena 1865 BKP W 36 Stříbrný regionální mistr
199 Janíková Lenka 2940 UHR YW 36 Klubový mistr
200 Hrochová Julie 3065 UHR YW 33 Klubový mistr
201 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
202 Bečka Jiří 1864 BKP S 29 Stříbrný klubový mistr
203 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 29 Bronzový klubový mistr
204 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
205 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 27 Bronzový klubový mistr
206 Krausová Anna 711 PAR SW 25 Bronzový regionální mistr
207 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 24 Stříbrný klubový mistr
208 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 20 Pokročilý
209 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
210 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
211 Tůma Lubomír 3045 BRN   18 Klubový kandidát
212 Simpson Tony 3046 BRN S 18 Klubový kandidát
213 Koudelka Lev 3059 BRN S 18 Klubový kandidát
214 Očadlík Jiří 3063 BRN S 18 Klubový kandidát
215 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
216 Pavelka Jiří 3203 HAV K 16 Adept
217 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 16 Zlatý klubový mistr
218 Plosová Anna 2094 CBM SW 14 Klubový mistr
219 Petrovský Mario 1736 BKP S 14 Stříbrný klubový mistr
220 Křivdová Marie 2743 UHR SW 13 Klubový mistr
221 Králíková Isabela 1496 UHR SW 13 Klubový mistr
222 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 12 Pokročilý
223 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
224 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 11 Klubový kandidát
225 Meduna Jan 2664 PAR S 11 Stříbrný klubový mistr
226 Lysek Matyáš 3246 HAV K 10 Adept
227 Petrovská Alena 1735 BKP SW 10 Stříbrný klubový mistr
228 Urban Jan 277 NEK S 9 Stříbrný klubový mistr
229 Volhejnová Marie 883 TRU SW 8 Bronzový klubový mistr
230 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
231 Graf Vladimír 2635 HER S 8 Klubový mistr
232 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
233 Polanský Vlastimil 416 BRN S 8 Regionální mistr
234 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 6 Pokročilý
235 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Adept
236 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Adept
237 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 6 Klubový kandidát
238 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 6 Adept
239 Žalská Veronika 3202 HAV KW 6 Adept
240 Nytra Ondřej 3219 HAV K 6 Nováček
241 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
242 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 4 Bronzový klubový mistr
243 Macho Marek 2945 HAV Y 3 Klubový kandidát
244 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 3 Klubový kandidát
245 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
246 Adamová Marie 2949 CBM SW 3 Klubový kandidát
247 Janík Petr 2960 UHR   3 Klubový kandidát
248 Janíková Zdenka 2961 UHR W 3 Klubový kandidát
249 Severská Marie 1384 BKP SW 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner