Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. listopadu 2019
  • Adam Janas

Ranking - listopad 2019

Ranking - listopad 2019

Otakar Svoboda vede ranking na začátku listopadu.

Na druhé místo se dostala Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Jan Martynek ml., nejlepším juniorem je na 12. místě Erik Klemš, nejlepším dorostencem 23. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 125. Filip Chrobok.

#
Jméno Leg. Klub Kat. Ročník KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 1953 208 236 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP W 1969 192 461 Zlatý národní mistr
3 Martynek Jan 1893 BKP   1980 175 036 Zlatý národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   1977 169 909 Zlatý národní mistr
5 Macura Milan 1933   1984 166 397 Stříbrný národní mistr
6 Svobodová Pavla 342 BKP SW 1957 155 785 Bronzový národní mistr
7 Vozábal David 1868 BKP   1978 142 409 Bronzový velmistr
8 Bahník Ondřej 2095 CHB   1985 141 959 Bronzový národní mistr
9 Žylka Kamil 2346 UHR   1989 140 606 Národní mistr
10 Scháňka Martin 2683   1991 139 776 Národní mistr
11 Erdeová Jana 301 BKP W 1962 131 491 Zlatý národní mistr
12 Klemš Erik 2696 HAV J 1996 130 295 Stříbrný regionální mistr
13 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 1997 129 296 Stříbrný regionální mistr
14 Medlín Aleš 1333   1967 124 396 Národní mistr
15 Medlín Jiří 2304 BKP   1977 123 590 Zlatý regionální mistr
16 Kopřiva Jiří 52 BKP S 1951 121 304 Zlatý národní mistr
17 Spálovský Luboš 1761 BKP   1961 120 260 Národní mistr
18 Volhejn Vít 280   1964 116 431 Bronzový národní mistr
19 Kopecký Michal 2292   1986 114 545 Stříbrný národní mistr
20 Melčák Martin 2712 HAV J 1996 114 228 Stříbrný regionální mistr
21 Janas Adam 2491 HAV   1992 106 092 Stříbrný regionální mistr
22 Kolek Lukáš 2672 HAV J 1995 102 260 Stříbrný regionální mistr
23 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 2001 97 639 Bronzový regionální mistr
24 Bahníková Eva 337 BKP W 1962 93 946 Velmistr
25 Králík František 2154 UHR   1990 91 218 Zlatý regionální mistr
26 Pulkrab Petr 1734 CBM   1977 81 839 Stříbrný národní mistr
27 Botur Michael 2676 HAV J 1995 81 115 Stříbrný regionální mistr
28 Bahník Petr 695 BKP S 1958 80 058 Velmistr
29 Hájková Soňa 2380 HAV W 1986 79 316 Zlatý regionální mistr
30 Vojtík Jakub 2702 HAV J 1995 78 394 Stříbrný regionální mistr
31 Zajíček Bohumír 1747 BKP   1969 72 068 Národní mistr
32 Pavlík Lukáš 1329 BKP   1961 70 684 Bronzový národní mistr
33 Žmak Maxim 2882 CHB   1968 69 284 Bronzový regionální mistr
34 Diamant Jan 289 BKP S 1956 67 635 Národní mistr
35 Nulíček Vladimír 1188 BKP S 1959 65 739 Národní mistr
36 Kupková Lucie 878 BKP W 1965 64 557 Zlatý regionální mistr
37 Volhejn Petr 2909 Y 2001 60 472 Zlatý klubový mistr
38 Textor Michael 33 BKP S 1948 58 525 Bronzový národní mistr
39 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   1976 58 310 Zlatý regionální mistr
40 Bouřa Patrik 2701 UHR J 1995 56 419 Stříbrný regionální mistr
41 Kopecká Karolína 2153 UHR W 1986 54 836 Zlatý regionální mistr
42 Emmer Jiří 2108 BKP   1967 54 332 Zlatý regionální mistr
43 Macurová Michaela 2239 W 1977 53 931 Bronzový regionální mistr
44 Králík Jan 2452 UHR   1992 49 421 Stříbrný regionální mistr
45 Erde Alexander 39 BKP S 1949 46 699 Stříbrný národní mistr
46 Fořtová Eva 1985 BKP W 1963 44 390 Zlatý regionální mistr
47 Humpál Michael 2523 CBM   1970 41 399 Stříbrný regionální mistr
48 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 1992 40 917 Bronzový regionální mistr
49 Holý Jaroslav 892 BKP S 1959 40 914 Zlatý regionální mistr
50 Machát Vladimír 320 BKP S 1955 39 125 Stříbrný regionální mistr
51 Fořt Tomáš 703 PAR S 1951 39 122 Stříbrný národní mistr
52 Laštovička Zdeněk 196 BKP   1962 38 169 Zlatý regionální mistr
53 Vlčková Pavla 2351 W 1986 37 210 Bronzový národní mistr
54 Zadražil Michal 1748 BKP   1973 36 948 Národní mistr
55 Mašek Jiří 323 BKP S 1949 36 770 Národní mistr
56 Horáček Josef 610 TRU S 1955 33 707 Stříbrný regionální mistr
57 Pivnička Jan 2404 BRN S 1950 33 274 Národní mistr
58 Mašek Jan 3070 BKP   1978 33 244 Stříbrný klubový mistr
59 Barnet Lukáš 2264 CHB   1988 32 150 Zlatý regionální mistr
60 Baláš Jiří 1842 TRU   1973 29 259 Stříbrný regionální mistr
61 Hruška František 2881 PAR S 1952 28 534 Regionální mistr
62 Hozda Miloš 612 TRU   1962 28 524 Stříbrný regionální mistr
63 Krása Ondřej 1728 BKP   1973 28 178 Zlatý regionální mistr
64 Filip Anatol 1502 BKP S 1944 28 143 Bronzový národní mistr
65 Škalda Jan 1825 TRU   1969 28 110 Bronzový regionální mistr
66 Pěkný Pavel 1912 CBM   1977 27 820 Stříbrný regionální mistr
67 Bušek Vladimír 2146 UHR   1982 27 557 Stříbrný regionální mistr
68 Lapčíková Renata 2760 UHR W 1993 26 135 Zlatý klubový mistr
69 Kyptová Monika 1393 CBM W 1968 23 778 Bronzový regionální mistr
70 Šklíba Milan 725 PAR S 1949 22 747 Zlatý regionální mistr
71 Maňák Jaroslav 664 CBM S 1950 22 708 Stříbrný regionální mistr
72 Kupková Barbora 2890 BKP JW 1995 21 128 Stříbrný klubový mistr
73 Vondřich Vladimír 70 BKP S 1945 20 923 Zlatý regionální mistr
74 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 1998 20 699 Stříbrný klubový mistr
75 Martynek Jan 714 PAR S 1947 20 538 Zlatý regionální mistr
76 Kurka Josef 314 BKP   1961 19 979 Stříbrný národní mistr
77 Frabša Zdeněk 926   1969 19 963 Národní mistr
78 Teňak Pavel 3024   1965 19 836 Stříbrný klubový mistr
79 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 1968 19 757 Stříbrný regionální mistr
80 Ertner Jan 607 TRU S 1949 19 229 Stříbrný regionální mistr
81 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 1952 18 731 Regionální mistr
82 Pyszko Adam 2871 HAV Y 2002 18 427 Stříbrný klubový mistr
83 Vrkoč Petr 669 BKP S 1952 18 321 Zlatý regionální mistr
84 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 1940 17 740 Stříbrný regionální mistr
85 Hubená Jana 1723 BKP W 1970 17 629 Stříbrný klubový mistr
86 Hubený Petr 82 BKP   1971 17 621 Stříbrný klubový mistr
87 Hájek Jaroslav 2031 HAV   1968 17 403 Stříbrný regionální mistr
88 Kuk Richard 313 BKP S 1959 17 211 Stříbrný regionální mistr
89 Číža Miroslav 999 BKP   1965 17 147 Stříbrný regionální mistr
90 Kolínský Viktor 49 BKP S 1950 17 147 Bronzový národní mistr
91 Lusk Jan 2354 CHB   1975 16 852 Zlatý klubový mistr
92 Haman Aleš 394 BRN S 1948 16 328 Zlatý regionální mistr
93 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 1989 14 950 Bronzový regionální mistr
94 Diblík Rudolf 699 PAR S 1944 14 946 Stříbrný regionální mistr
95 Navrátil František 718 PAR S 1943 14 882 Stříbrný regionální mistr
96 Hebák Petr 10 S 1940 14 680 Bronzový národní mistr
97 Schulzová Věra 1981 BKP W 1965 14 347 Bronzový regionální mistr
98 Medlínová Blanka 325 BKP SW 1950 14 128 Stříbrný regionální mistr
99 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 2001 14 008 Bronzový klubový mistr
100 Štrbová Barbora 2880 UHR JW 1994 13 605 Stříbrný klubový mistr
101 Kindl Jan 3005 J 1998 13 521 Bronzový klubový mistr
102 Kvaček Robert 3004 J 1998 13 517 Bronzový klubový mistr
103 Pojman Miloslav 2396 CHB   1985 13 241 Bronzový regionální mistr
104 Hradil Miroslav 44 BKP S 1952 13 098 Zlatý regionální mistr
105 Hlaváč Jan 2048 CHB   1981 13 079 Bronzový regionální mistr
106 Ježková Anna 2573 CHB W 1987 13 046 Regionální mistr
107 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 2000 12 747 Stříbrný klubový mistr
108 Franz Milan 704 PAR S 1948 11 647 Národní mistr
109 Pavelka Ondřej 2970 HAV Y 2002 11 614 Bronzový klubový mistr
110 Stupka Petr 198 BKP   1966 11 413 Stříbrný regionální mistr
111 Kálal Jiří 262 TRU S 1955 10 315 Regionální mistr
112 Petera Josef 272 TRU   1963 10 301 Bronzový regionální mistr
113 Bahník Miloš 694 PAR S 1934 10 205 Bronzový národní mistr
114 Němčík Daniel 2834 HAV Y 2001 9 155 Bronzový klubový mistr
115 Raboch Pavel 1782 BKP   1973 8 947 Regionální mistr
116 Štulc Jiří 31 BKP S 1942 8 914 Národní mistr
117 Fanfulová Jitka 2715 UHR JW 1994 8 846 Zlatý klubový mistr
118 Illa Zdeněk 708 PAR S 1951 8 840 Národní mistr
119 Literák Lubomír 57 BKP S 1951 8 101 Stříbrný regionální mistr
120 Novotný Jan 2431 UHR   1985 8 058 Stříbrný regionální mistr
121 Teichmann Lukáš 2462 HAV   1990 7 669 Bronzový regionální mistr
122 Sikora Pavel 2471 HAV   1990 7 656 Stříbrný klubový mistr
123 Černá Anna Marie 2464 CHB W 1987 7 100 Stříbrný regionální mistr
124 Chrobok Filip 3092 HAV K 2005 6 728 Bronzový klubový mistr
125 Jelínek Petr 1944 TRU   1982 6 545 Stříbrný regionální mistr
126 Winter Josef 425 BRN S 1952 6 513 Stříbrný regionální mistr
127 Tomáš Jiří 534 BKP S 1953 6 329 Bronzový regionální mistr
128 Rubáč Tomáš 1389 BKP   1963 6 273 Bronzový regionální mistr
129 Pírek Zdeněk 1374 CHB   1971 6 130 Stříbrný regionální mistr
130 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 2000 6 021 Bronzový klubový mistr
131 Podolský Jaroslav 881 TRU   1960 5 649 Bronzový klubový mistr
132 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 1942 5 391 Bronzový regionální mistr
133 Jabornický Pavel 458 SEV S 1949 5 389 Bronzový regionální mistr
134 Tyč Ondřej 1843 TRU   1974 4 701 Bronzový regionální mistr
135 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 1943 4 586 Zlatý regionální mistr
136 Gabriel Richard 2944 HAV Y 1999 4 370 Bronzový klubový mistr
137 Netuka Jiří 741 SEV S 1953 4 164 Bronzový regionální mistr
138 Kulišan Jiří 54 BKP S 1943 4 133 Bronzový regionální mistr
139 Černý Vratislav 1436 BKP   1962 3 698 Bronzový klubový mistr
140 Vondráčková Lucie 2182 BKP W 1982 3 599 Bronzový regionální mistr
141 Walach Ivo 3043 HAV K 2004 3 244 Klubový mistr
142 Täuber Jiří 1394 CBM S 1958 3 203 Zlatý klubový mistr
143 Suchá Eva 1347 BKP W 1967 3 022 Bronzový regionální mistr
144 Jelínková Lucia 2189 TRU W 1982 2 994 Stříbrný regionální mistr
145 Žiak Matej 2848 HAV J 1994 2 700 Bronzový klubový mistr
146 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 1960 2 264 Stříbrný klubový mistr
147 Klímová Hana 2098 BKP W 1976 2 003 Bronzový klubový mistr
148 Hora Jakub 2840 CHB   1981 1 980 Klubový mistr
149 Křivánek Jiří 737 SEV S 1954 1 945 Bronzový regionální mistr
150 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1997 1 822 Bronzový klubový mistr
151 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 2002 1 425 Klubový mistr
152 Walach Vít 2877 HAV Y 2001 1 126 Bronzový klubový mistr
153 Stareček Ivan 2086 HAV   1975 873 Stříbrný klubový mistr
154 Pszczolka Petr 2723 HAV   1972 851 Bronzový klubový mistr
155 Tomáštíková Julie 2785 UHR YW 1999 594 Klubový mistr
156 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2002 538 Klubový mistr
157 Sigmund Martin 2194 CBM   1982 518 Stříbrný regionální mistr
158 Janeček Miloslav 1958 TRU   1983 509 Regionální mistr
159 Volák Ladislav 481 SEV S 1955 298 Bronzový klubový mistr
160 Králík Michal 801 UHR   1965 280 Stříbrný klubový mistr
161 Molák Jiří 2322 BKP S 1948 231 Bronzový klubový mistr
162 Pešout Jan 144 BKP S 1945 213 Stříbrný klubový mistr
163 Plhal Petr 146 BKP S 1948 201 Stříbrný klubový mistr
164 Petřík Jan 2859 HAV S 1952 197 Klubový mistr
165 Mráz Jiří 2722 HAV   1971 152 Klubový mistr
166 Janíková Lenka 2940 UHR YW 2003 151 Klubový mistr
167 Chotaš Jiří 2352 TRU   1962 147 Bronzový klubový mistr
168 Mödritzer Miloslav 1341 BKP S 1956 124 Bronzový regionální mistr
169 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 1951 117 Bronzový klubový mistr
170 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 2003 114 Klubový kandidát
171 Píšová Verica 2476 CBM W 1961 112 Bronzový klubový mistr
172 Veselka Michal 2767 BKP J 1995 104 Bronzový klubový mistr
173 Lančová Milena 1131 BKP SW 1950 99 Bronzový regionální mistr
174 Zdráhal Filip 2967 UHR Y 2003 94 Klubový mistr
175 Kubišta Karel 614 TRU S 1954 90 Klubový mistr
176 Čermáková Miroslava 2587 CBM W 1963 85 Bronzový klubový mistr
177 Vágner Jiří 2708 TRU S 1952 82 Bronzový klubový mistr
178 Picmausová Olga 618 TRU SW 1944 80 Bronzový klubový mistr
179 Martynková Jana 2401 TRU W 1978 80 Bronzový regionální mistr
180 Coňková Marcela 2861 BKP SW 1957 78 Klubový mistr
181 Riedl Jan 2965 UHR Y 2003 70 Klubový mistr
182 Henzlová Irena 2484 PAR SW 1942 69 Klubový mistr
183 Vávra Přemysl 2941 Y 2002 69 Klubový mistr
184 Vančuřík Jan 2824 BRN S 1952 65 Klubový mistr
185 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 1966 64 Klubový mistr
186 Vlach Daniel 2157 UHR   1967 64 Bronzový klubový mistr
187 Hauschwitz Albert 399 BRN S 1943 63 Adept
188 Benák Jaroslav 1087 BKP S 1959 63 Zlatý klubový mistr
189 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV K 2004 59 Pokročilý
190 Sedral Jiří 626 TRU S 1955 50 Bronzový klubový mistr
191 Kypta Václav 1170 CBM   1964 40 Bronzový klubový mistr
192 Krása Mikuláš 3236 BKP K 2005 36 Pokročilý
193 Ručná Iva 3052 BRN SW 1955 36 Pokročilý
194 Ručný Jiří 3053 BRN S 1953 36 Pokročilý
195 Špak Josef 3069 CBM   1988 33 Klubový mistr
196 Brabenec Dalibor 2805 BKP S 1953 33 Adept
197 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 1937 32 Bronzový klubový mistr
198 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 1940 32 Stříbrný klubový mistr
199 Bečka Jiří 1864 BKP S 1933 32 Stříbrný klubový mistr
200 Maršíková Helena 1865 BKP W 1978 32 Stříbrný regionální mistr
201 Talpa Vlastislav 104 BKP S 1943 32 Stříbrný klubový mistr
202 Tesařík Vladimír 3116 SEV   1961 32 Adept
203 Hrochová Julie 3065 UHR YW 2002 31 Klubový mistr
204 Krátký Jan 1344 HER S 1957 31 Bronzový klubový mistr
205 Juřík Vlastimil 2159 UHR   1965 29 Bronzový klubový mistr
206 Gerhardová Jiřina 2505 HER SW 1959 27 Bronzový klubový mistr
207 Nováčková Marta 531 HAV SW 1942 27 Stříbrný klubový mistr
208 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 1949 24 Stříbrný klubový mistr
209 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 2006 22 Klubový kandidát
210 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 2003 20 Pokročilý
211 Graf Vladimír 2635 HER S 1956 20 Klubový mistr
212 Mališová Cassie 2843 UHR SW 1956 20 Klubový mistr
213 Mališ Petr 2844 UHR S 1954 20 Klubový mistr
214 Krausová Anna 711 PAR SW 1940 20 Bronzový regionální mistr
215 Koudelka Lev 3059 BRN S 1955 18 Klubový kandidát
216 Očadlík Jiří 3063 BRN S 1958 18 Klubový kandidát
217 Tůma Lubomír 3045 BRN   1960 18 Klubový kandidát
218 Simpson Tony 3046 BRN S 1947 18 Klubový kandidát
219 Rosolová Marie 2649 BKP SW 1957 16 Bronzový klubový mistr
220 Pavelka Jiří 3203 HAV K 2006 16 Adept
221 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 1951 16 Zlatý klubový mistr
222 Plosová Anna 2094 CBM SW 1941 14 Klubový mistr
223 Králíková Isabela 1496 UHR SW 1940 13 Klubový mistr
224 Křivdová Marie 2743 UHR SW 1934 13 Klubový mistr
225 Šokala Vojtěch 3095 HAV K 2004 12 Pokročilý
226 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 1950 12 Klubový mistr
227 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 2002 11 Klubový kandidát
228 Petrovská Alena 1735 BKP SW 1936 10 Stříbrný klubový mistr
229 Petrovský Mario 1736 BKP S 1932 10 Stříbrný klubový mistr
230 Lysek Matyáš 3246 HAV K 2006 10 Pokročilý
231 Šmitberský Antonín 3188 SEV   1966 10 Adept
232 Kolářová Eva 3108 SEV SW 1957 10 Adept
233 Meduna Jan 2664 PAR S 1936 8 Stříbrný klubový mistr
234 Novotná Anna 1343 HER W 1960 8 Stříbrný klubový mistr
235 Kunert Miroslav 525 HAV S 1946 8 Stříbrný klubový mistr
236 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 2006 6 Adept
237 Žalská Veronika 3202 HAV KW 2006 6 Adept
238 Novotný Josef 1345 HER S 1949 6 Bronzový klubový mistr
239 Miklovič Matúš 2946 HAV Y 1999 6 Pokročilý
240 Nytra Ondřej 3219 HAV K 2006 6 Nováček
241 Volhejnová Marie 883 TRU SW 1936 6 Bronzový klubový mistr
242 Blažo Josef 2737 TRU S 1947 5 Klubový mistr
243 Polanský Vlastimil 416 BRN S 1947 4 Regionální mistr
244 Adamová Marie 2949 CBM SW 1954 3 Klubový kandidát
245 Macho Marek 2945 HAV Y 1999 3 Klubový kandidát
246 Tatranský Ivan 2747 HAV S 1934 3 Klubový mistr
247 Trecha Lukáš 2833 HAV Y 2001 3 Klubový kandidát
248 Janík Petr 2960 UHR   1967 3 Klubový kandidát
249 Janíková Zdenka 2961 UHR W 1968 3 Klubový kandidát
250 Urban Jan 277 NEK S 1957 2 Stříbrný klubový mistr
251 Severská Marie 1384 BKP SW 1939 2 Stříbrný klubový mistr
252 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 1945 2 Bronzový klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner