Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. února 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - únor 2020

Ranking - únor 2020

Otakar Svoboda vede ranking na začátku února.

Na druhém místě je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Jakub Šlemr, nejlepším juniorem je na 11. místě Erik Klemš, nejlepším dorostencem 24. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 121. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 208 276 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP W 194 389 Zlatý národní mistr
3 Šlemr Jakub 2290 BKP   188 184 Zlatý národní mistr
4 Macura Milan 1933   182 685 Stříbrný národní mistr
5 Vozábal David 1868 BKP   175 297 Bronzový velmistr
6 Martynek Jan 1893 BKP   174 877 Zlatý národní mistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   160 756 Národní mistr
8 Medlín Jiří 2304 BKP   150 648 Zlatý regionální mistr
9 Svobodová Pavla 342 BKP SW 149 298 Bronzový národní mistr
10 Bahník Ondřej 2095 CHB   146 328 Bronzový národní mistr
11 Klemš Erik 2696 HAV J 143 073 Stříbrný regionální mistr
12 Medlín Aleš 1333   138 368 Národní mistr
13 Scháňka Martin 2683   136 497 Národní mistr
14 Erdeová Jana 301 BKP W 132 771 Zlatý národní mistr
15 Kolek Lukáš 2672 HAV J 131 787 Stříbrný regionální mistr
16 Kopřiva Jiří 52 BKP S 124 763 Velmistr
17 Melčák Martin 2712 HAV J 123 065 Stříbrný regionální mistr
18 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 117 147 Stříbrný regionální mistr
19 Kopecký Michal 2292   115 721 Stříbrný národní mistr
20 Volhejn Vít 280   114 523 Bronzový národní mistr
21 Spálovský Luboš 1761 BKP   113 747 Národní mistr
22 Janas Adam 2491 HAV   104 940 Stříbrný regionální mistr
23 Králík František 2154 UHR   102 175 Zlatý regionální mistr
24 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 96 493 Bronzový regionální mistr
25 Bahníková Eva 337 BKP W 90 558 Velmistr
26 Pulkrab Petr 1734 CBM   89 836 Stříbrný národní mistr
27 Vojtík Jakub 2702 HAV J 85 614 Stříbrný regionální mistr
28 Pavlík Lukáš 1329 BKP   81 000 Bronzový národní mistr
29 Hájková Soňa 2380 HAV W 79 630 Zlatý regionální mistr
30 Botur Michael 2676 HAV J 73 473 Stříbrný regionální mistr
31 Bahník Petr 695 BKP S 70 156 Velmistr
32 Žmak Maxim 2882 CHB   67 441 Bronzový regionální mistr
33 Diamant Jan 289 BKP S 67 280 Národní mistr
34 Nulíček Vladimír 1188 BKP   66 949 Bronzový národní mistr
35 Zajíček Bohumír 1747 BKP   65 784 Národní mistr
36 Textor Michael 33 BKP S 63 137 Bronzový národní mistr
37 Volhejn Petr 2909 Y 61 093 Zlatý klubový mistr
38 Kupková Lucie 878 BKP W 60 898 Zlatý regionální mistr
39 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   58 842 Zlatý regionální mistr
40 Bouřa Patrik 2701 UHR J 56 407 Stříbrný regionální mistr
41 Macurová Michaela 2239 W 53 868 Bronzový regionální mistr
42 Kopecká Karolína 2153 UHR W 51 322 Zlatý regionální mistr
43 Emmer Jiří 2108 BKP   49 906 Zlatý regionální mistr
44 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 49 759 Bronzový regionální mistr
45 Králík Jan 2452 UHR   49 390 Stříbrný regionální mistr
46 Humpál Michael 2523 CBM   48 459 Stříbrný regionální mistr
47 Erde Alexander 39 BKP S 46 684 Stříbrný národní mistr
48 Laštovička Zdeněk 196 BKP   43 540 Zlatý regionální mistr
49 Fořtová Eva 1985 BKP W 41 760 Zlatý regionální mistr
50 Holý Jaroslav 892 BKP   41 737 Zlatý regionální mistr
51 Pivnička Jan 2404 BRN S 39 182 Národní mistr
52 Machát Vladimír 320 BKP S 38 592 Stříbrný regionální mistr
53 Fořt Tomáš 703 PAR S 36 907 Stříbrný národní mistr
54 Mašek Jiří 323 BKP S 36 745 Národní mistr
55 Horáček Josef 610 TRU S 34 592 Stříbrný regionální mistr
56 Kyptová Monika 1393 CBM W 33 912 Stříbrný regionální mistr
57 Mašek Jan 3070 BKP   32 774 Zlatý klubový mistr
58 Barnet Lukáš 2264 CHB   32 138 Zlatý regionální mistr
59 Filip Anatol 1502 BKP S 31 541 Bronzový národní mistr
60 Hruška František 2881 PAR S 27 833 Regionální mistr
61 Bušek Vladimír 2146 UHR   27 500 Stříbrný regionální mistr
62 Medlínová Blanka 325 BKP SW 27 214 Stříbrný regionální mistr
63 Baláš Jiří 1842 TRU   27 078 Stříbrný regionální mistr
64 Hozda Miloš 612 TRU   26 882 Stříbrný regionální mistr
65 Škalda Jan 1825 TRU   26 468 Bronzový regionální mistr
66 Krása Ondřej 1728 BKP   26 334 Zlatý regionální mistr
67 Lapčíková Renata 2760 UHR W 24 950 Regionální mistr
68 Šklíba Milan 725 PAR S 22 046 Zlatý regionální mistr
69 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 21 408 Stříbrný klubový mistr
70 Kupková Barbora 2890 BKP JW 21 128 Stříbrný klubový mistr
71 Martynek Jan 714 PAR S 20 520 Zlatý regionální mistr
72 Ertner Jan 607 TRU S 20 108 Stříbrný regionální mistr
73 Maňák Jaroslav 664 CBM S 20 015 Stříbrný regionální mistr
74 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 995 Stříbrný regionální mistr
75 Teňak Pavel 3024   19 901 Stříbrný klubový mistr
76 Pyszko Adam 2871 HAV Y 19 442 Stříbrný klubový mistr
77 Vondřich Vladimír 70 BKP S 19 095 Zlatý regionální mistr
78 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 18 644 Stříbrný regionální mistr
79 Schulzová Věra 1981 BKP W 18 214 Bronzový regionální mistr
80 Kurka Josef 314 BKP   18 178 Stříbrný národní mistr
81 Frabša Zdeněk 926   18 036 Národní mistr
82 Hájek Jaroslav 2031 HAV   18 033 Stříbrný regionální mistr
83 Hubená Jana 1723 BKP W 17 627 Stříbrný klubový mistr
84 Hubený Petr 82 BKP   17 619 Stříbrný klubový mistr
85 Vrkoč Petr 669 BKP S 17 595 Zlatý regionální mistr
86 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 17 419 Regionální mistr
87 Kuk Richard 313 BKP   17 211 Stříbrný regionální mistr
88 Kolínský Viktor 49 BKP S 17 147 Bronzový národní mistr
89 Číža Miroslav 999 BKP   17 147 Stříbrný regionální mistr
90 Lusk Jan 2354 CHB   16 849 Zlatý klubový mistr
91 Stupka Petr 198 BKP   16 775 Stříbrný regionální mistr
92 Haman Aleš 394 BRN S 15 479 Zlatý regionální mistr
93 Hradil Miroslav 44 BKP S 14 689 Zlatý regionální mistr
94 Hebák Petr 10 S 14 680 Bronzový národní mistr
95 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 14 489 Bronzový klubový mistr
96 Diblík Rudolf 699 PAR S 14 263 Stříbrný regionální mistr
97 Navrátil František 718 PAR S 14 199 Stříbrný regionální mistr
98 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 14 152 Bronzový regionální mistr
99 Štrbová Barbora 2880 UHR W 13 601 Stříbrný klubový mistr
100 Raboch Pavel 1782 BKP   12 841 Regionální mistr
101 Kindl Jan 3005 J 12 269 Bronzový klubový mistr
102 Kvaček Robert 3004 J 12 265 Bronzový klubový mistr
103 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 12 138 Stříbrný klubový mistr
104 Pojman Miloslav 2396 CHB   12 091 Bronzový regionální mistr
105 Hlaváč Jan 2048 CHB   11 929 Bronzový regionální mistr
106 Ježková Anna 2573 CHB W 11 877 Regionální mistr
107 Franz Milan 704 PAR S 11 647 Národní mistr
108 Literák Lubomír 57 BKP S 10 533 Stříbrný regionální mistr
109 Němčík Daniel 2834 HAV Y 10 353 Bronzový klubový mistr
110 Bahník Miloš 694 PAR S 9 506 Bronzový národní mistr
111 Černá Anna Marie 2464 CHB W 9 218 Stříbrný regionální mistr
112 Štulc Jiří 31 BKP S 8 914 Národní mistr
113 Illa Zdeněk 708 PAR S 8 840 Národní mistr
114 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 8 352 Zlatý klubový mistr
115 Suchá Eva 1347 BKP W 8 339 Bronzový regionální mistr
116 Kálal Jiří 262 TRU S 8 152 Regionální mistr
117 Petera Josef 272 TRU   8 138 Bronzový regionální mistr
118 Teichmann Lukáš 2462 HAV   7 096 Bronzový regionální mistr
119 Sikora Pavel 2471 HAV   7 088 Stříbrný klubový mistr
120 Jelínek Petr 1944 TRU   6 545 Stříbrný regionální mistr
121 Chrobok Filip 3092 HAV K 6 321 Bronzový klubový mistr
122 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 162 Zlatý regionální mistr
123 Pírek Zdeněk 1374 CHB   5 912 Stříbrný regionální mistr
124 Winter Josef 425 BRN S 5 703 Stříbrný regionální mistr
125 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 5 467 Bronzový klubový mistr
126 Tomáš Jiří 534 HAV S 5 356 Bronzový regionální mistr
127 Rubáč Tomáš 1389 BKP   5 327 Bronzový regionální mistr
128 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
129 Valášková Markéta 2263 HAV W 4 718 Stříbrný regionální mistr
130 Tyč Ondřej 1843 TRU   4 586 Bronzový regionální mistr
131 Leitermann Ondřej 2735   4 383 Stříbrný klubový mistr
132 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 4 318 Bronzový regionální mistr
133 Jabornický Pavel 458 SEV S 4 316 Bronzový regionální mistr
134 Černý Vratislav 1436 BKP   3 698 Bronzový klubový mistr
135 Podolský Jaroslav 881 TRU   3 601 Bronzový klubový mistr
136 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 3 357 Bronzový regionální mistr
137 Netuka Jiří 741 SEV S 3 088 Bronzový regionální mistr
138 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 048 Bronzový regionální mistr
139 Jelínková Lucia 2189 TRU W 2 986 Stříbrný regionální mistr
140 Walach Ivo 3043 HAV Y 2 838 Bronzový klubový mistr
141 Žiak Matej 2848 HAV   2 700 Bronzový klubový mistr
142 Kokot Joanna 3424 HAV W 2 646 Klubový mistr
143 Täuber Jiří 1394 CBM S 2 553 Zlatý klubový mistr
144 Walach Vít 2877 HAV Y 2 290 Bronzový klubový mistr
145 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 275 Klubový mistr
146 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
147 Hora Jakub 2840 CHB   1 995 Klubový mistr
148 Klímová Hana 2098 BKP W 1 984 Bronzový klubový mistr
149 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 963 Bronzový regionální mistr
150 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 1 614 Stříbrný klubový mistr
151 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 1 007 Klubový mistr
152 Stareček Ivan 2086 HAV   828 Stříbrný klubový mistr
153 Pszczolka Petr 2723 HAV   806 Bronzový klubový mistr
154 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
155 Sigmund Martin 2194 CBM   276 Stříbrný regionální mistr
156 Králík Michal 801 UHR   260 Stříbrný klubový mistr
157 Molák Jiří 2322 BKP S 231 Bronzový klubový mistr
158 Pešout Jan 144 BKP S 213 Stříbrný klubový mistr
159 Petřík Jan 2859 HAV S 151 Klubový mistr
160 Chotaš Jiří 2352 TRU   147 Bronzový klubový mistr
161 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 142 Klubový kandidát
162 Martynková Jana 2401 TRU W 136 Bronzový regionální mistr
163 Janíková Lenka 2940 UHR YW 131 Klubový mistr
164 Veselka Michal 2767 BKP J 122 Bronzový klubový mistr
165 Mráz Jiří 2722 HAV   103 Klubový mistr
166 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
167 Vágner Jiří 2708 TRU S 82 Bronzový klubový mistr
168 Coňková Marcela 2861 BKP SW 78 Klubový mistr
169 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 72 Zlatý klubový mistr
170 Riedl Jan 2965 UHR Y 70 Klubový mistr
171 Henzlová Irena 2484 PAR SW 67 Klubový mistr
172 Picmausová Olga 618 TRU SW 64 Bronzový klubový mistr
173 Lančová Milena 1131 BKP SW 64 Bronzový regionální mistr
174 Benák Jaroslav 1087 BKP   63 Zlatý klubový mistr
175 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
176 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 55 Pokročilý
177 Vančuřík Jan 2824 BRN S 53 Klubový mistr
178 Hauschwitz Albert 399 BRN S 51 Adept
179 Vlach Daniel 2157 UHR   51 Bronzový klubový mistr
180 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 51 Bronzový klubový mistr
181 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
182 Kubišta Karel 614 TRU S 50 Klubový mistr
183 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 48 Klubový kandidát
184 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 40 Bronzový klubový mistr
185 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Klubový kandidát
186 Píšová Verica 2476 CBM W 35 Bronzový klubový mistr
187 Lysek Matyáš 3246 HAV K 32 Pokročilý
188 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 32 Bronzový klubový mistr
189 Bečka Jiří 1864 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
190 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
191 Krátký Jan 1344 HER S 31 Bronzový klubový mistr
192 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
193 Kypta Václav 1170 CBM   28 Bronzový klubový mistr
194 Nováčková Marta 531 HAV SW 27 Stříbrný klubový mistr
195 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 27 Bronzový klubový mistr
196 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 26 Pokročilý
197 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
198 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
199 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 24 Klubový mistr
200 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Adept
201 Mališová Cassie 2843 UHR SW 20 Klubový mistr
202 Mališ Petr 2844 UHR S 20 Klubový mistr
203 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 16 Pokročilý
204 Rosolová Marie 2649 BKP SW 16 Bronzový klubový mistr
205 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 12 Klubový mistr
206 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 12 Stříbrný klubový mistr
207 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
208 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
209 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
210 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
211 Herout Josef 521 HAV S 10 Stříbrný klubový mistr
212 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Adept
213 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Adept
214 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
215 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Adept
216 Johnová Jana 3264 JMB W 8 Nováček
217 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
218 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
219 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
220 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
221 Kunert Miroslav 525 HAV S 8 Stříbrný klubový mistr
222 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 8 Klubový kandidát
223 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
224 Drozd Matěj 3245 HAV K 6 Adept
225 Miklovič Matúš 2946 HAV J 6 Pokročilý
226 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
227 Honzáková Lenka 3137 KW 6 Adept
228 Karlík Petr 3349 K 6 Adept
229 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
230 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
231 Plosová Anna 2094 CBM SW 4 Klubový mistr
232 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
233 Macho Marek 2945 HAV J 3 Klubový kandidát
234 Tatranský Ivan 2747 HAV S 3 Klubový mistr
235 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
236 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr

 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner