Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. května 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - květen 2020

Ranking - květen 2020

Otakar Svoboda vede ranking na začátku května.

Na druhém místě je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Milan Macura. Nejlepším juniorem je na 10. místě Lukáš Kolek, nejlepším dorostencem 25. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 121. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 170 519 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP W 163 690 Zlatý národní mistr
3 Macura Milan 1933   155 626 Stříbrný národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   147 532 Zlatý národní mistr
5 Martynek Jan 1893 BKP   142 029 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   137 243 Bronzový velmistr
7 Žylka Kamil 2346 UHR   133 614 Národní mistr
8 Medlín Aleš 1333   131 722 Národní mistr
9 Medlín Jiří 2304 BKP   131 351 Zlatý regionální mistr
10 Kolek Lukáš 2672 HAV J 117 105 Stříbrný regionální mistr
11 Bahník Ondřej 2095 CHB   115 519 Bronzový národní mistr
12 Svobodová Pavla 342 BKP SW 115 516 Bronzový národní mistr
13 Klemš Erik 2696 HAV J 113 694 Stříbrný regionální mistr
14 Scháňka Martin 2683   109 297 Národní mistr
15 Erdeová Jana 301 BKP W 105 151 Zlatý národní mistr
16 Melčák Martin 2712 HAV J 98 884 Stříbrný regionální mistr
17 Kopřiva Jiří 52 BKP S 95 636 Velmistr
18 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 91 092 Stříbrný regionální mistr
19 Volhejn Vít 280   87 176 Bronzový národní mistr
20 Spálovský Luboš 1761 BKP   85 125 Národní mistr
21 Janas Adam 2491 HAV   83 606 Stříbrný regionální mistr
22 Kopecký Michal 2292   79 316 Stříbrný národní mistr
23 Králík František 2154 UHR   77 744 Zlatý regionální mistr
24 Pulkrab Petr 1734 CBM   75 552 Stříbrný národní mistr
25 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 74 991 Bronzový regionální mistr
26 Vojtík Jakub 2702 HAV J 72 028 Stříbrný regionální mistr
27 Hájková Soňa 2380 HAV W 65 049 Zlatý regionální mistr
28 Zajíček Bohumír 1747 BKP   63 072 Národní mistr
29 Diamant Jan 289 BKP S 62 740 Národní mistr
30 Pavlík Lukáš 1329 BKP   62 500 Bronzový národní mistr
31 Bahníková Eva 337 BKP W 60 919 Velmistr
32 Žmak Maxim 2882 CHB   60 116 Bronzový regionální mistr
33 Volhejn Petr 2909 Y 59 676 Zlatý klubový mistr
34 Botur Michael 2676 HAV J 57 708 Stříbrný regionální mistr
35 Textor Michael 33 BKP S 57 563 Bronzový národní mistr
36 Nulíček Vladimír 1188 BKP   55 825 Bronzový národní mistr
37 Kupková Lucie 878 BKP W 55 074 Zlatý regionální mistr
38 Emmer Jiří 2108 BKP   47 703 Zlatý regionální mistr
39 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   46 240 Zlatý regionální mistr
40 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 45 288 Bronzový regionální mistr
41 Macurová Michaela 2239 W 43 163 Bronzový regionální mistr
42 Humpál Michael 2523 CBM   42 133 Stříbrný regionální mistr
43 Kopecká Karolína 2153 UHR W 39 277 Zlatý regionální mistr
44 Bouřa Patrik 2701 UHR J 39 162 Stříbrný regionální mistr
45 Bahník Petr 695 BKP S 38 855 Velmistr
46 Laštovička Zdeněk 196 BKP   37 920 Zlatý regionální mistr
47 Králík Jan 2452 UHR   37 619 Stříbrný regionální mistr
48 Pivnička Jan 2404 BRN S 32 744 Národní mistr
49 Fořtová Eva 1985 BKP W 32 180 Zlatý regionální mistr
50 Kyptová Monika 1393 CBM W 31 462 Stříbrný regionální mistr
51 Holý Jaroslav 892 BKP   30 040 Zlatý regionální mistr
52 Fořt Tomáš 703 PAR S 29 264 Stříbrný národní mistr
53 Machát Vladimír 320 BKP S 28 568 Stříbrný regionální mistr
54 Horáček Josef 610 TRU S 28 481 Stříbrný regionální mistr
55 Erde Alexander 39 BKP S 27 186 Stříbrný národní mistr
56 Mašek Jan 3070 BKP   27 042 Zlatý klubový mistr
57 Mašek Jiří 323 BKP S 26 537 Národní mistr
58 Škalda Jan 1825 TRU   23 170 Bronzový regionální mistr
59 Lapčíková Renata 2760 UHR W 22 893 Regionální mistr
60 Medlínová Blanka 325 BKP SW 22 666 Stříbrný regionální mistr
61 Krása Ondřej 1728 BKP   22 615 Zlatý regionální mistr
62 Hozda Miloš 612 TRU   21 775 Stříbrný regionální mistr
63 Bušek Vladimír 2146 UHR   21 127 Stříbrný regionální mistr
64 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 954 Stříbrný regionální mistr
65 Hruška František 2881 PAR S 19 568 Bronzový regionální mistr
66 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 19 520 Stříbrný klubový mistr
67 Baláš Jiří 1842 TRU   19 407 Stříbrný regionální mistr
68 Kupková Barbora 2890 BKP JW 18 568 Stříbrný klubový mistr
69 Filip Anatol 1502 BKP S 17 899 Bronzový národní mistr
70 Barnet Lukáš 2264 CHB   17 422 Zlatý regionální mistr
71 Teňak Pavel 3024   16 084 Stříbrný klubový mistr
72 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 15 058 Stříbrný regionální mistr
73 Lusk Jan 2354 CHB   14 996 Zlatý klubový mistr
74 Šklíba Milan 725 PAR S 14 911 Zlatý regionální mistr
75 Hájek Jaroslav 2031 HAV   14 890 Stříbrný regionální mistr
76 Hubená Jana 1723 BKP W 14 744 Stříbrný klubový mistr
77 Hubený Petr 82 BKP   14 736 Stříbrný klubový mistr
78 Martynek Jan 714 PAR S 14 624 Zlatý regionální mistr
79 Stupka Petr 198 BKP   14 612 Stříbrný regionální mistr
80 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 14 035 Bronzový klubový mistr
81 Maňák Jaroslav 664 CBM S 14 013 Stříbrný regionální mistr
82 Pyszko Adam 2871 HAV Y 13 905 Stříbrný klubový mistr
83 Vondřich Vladimír 70 BKP S 13 113 Zlatý regionální mistr
84 Vrkoč Petr 669 BKP S 13 018 Zlatý regionální mistr
85 Kuk Richard 313 BKP   12 810 Stříbrný regionální mistr
86 Schulzová Věra 1981 BKP W 12 209 Bronzový regionální mistr
87 Ertner Jan 607 TRU S 12 022 Stříbrný regionální mistr
88 Číža Miroslav 999 BKP   11 820 Stříbrný regionální mistr
89 Kolínský Viktor 49 BKP S 11 820 Bronzový národní mistr
90 Raboch Pavel 1782 BKP   11 776 Regionální mistr
91 Štrbová Barbora 2880 UHR W 11 027 Stříbrný klubový mistr
92 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 10 699 Regionální mistr
93 Frabša Zdeněk 926   10 225 Národní mistr
94 Pojman Miloslav 2396 CHB   10 131 Bronzový regionální mistr
95 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 10 100 Bronzový regionální mistr
96 Hlaváč Jan 2048 CHB   10 080 Bronzový regionální mistr
97 Ježková Anna 2573 CHB W 10 032 Regionální mistr
98 Hradil Miroslav 44 BKP S 9 139 Zlatý regionální mistr
99 Němčík Daniel 2834 HAV Y 8 912 Bronzový klubový mistr
100 Kindl Jan 3005 J 8 805 Bronzový klubový mistr
101 Kvaček Robert 3004 J 8 801 Bronzový klubový mistr
102 Haman Aleš 394 BRN S 8 596 Zlatý regionální mistr
103 Diblík Rudolf 699 PAR S 8 518 Stříbrný regionální mistr
104 Navrátil František 718 PAR S 8 475 Stříbrný regionální mistr
105 Literák Lubomír 57 BKP S 8 396 Stříbrný regionální mistr
106 Suchá Eva 1347 BKP W 8 318 Bronzový regionální mistr
107 Hebák Petr 10 S 7 340 Bronzový národní mistr
108 Franz Milan 704 PAR S 7 280 Národní mistr
109 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 7 228 Stříbrný klubový mistr
110 Štulc Jiří 31 BKP S 6 954 Národní mistr
111 Černá Anna Marie 2464 CHB W 6 205 Stříbrný regionální mistr
112 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 143 Zlatý regionální mistr
113 Illa Zdeněk 708 PAR S 5 877 Národní mistr
114 Kurka Josef 314 BKP   5 188 Stříbrný národní mistr
115 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 5 157 Zlatý klubový mistr
116 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
117 Kálal Jiří 262 TRU S 4 865 Regionální mistr
118 Petera Josef 272 TRU   4 831 Bronzový regionální mistr
119 Teichmann Lukáš 2462 HAV   4 729 Bronzový regionální mistr
120 Sikora Pavel 2471 HAV   4 713 Stříbrný klubový mistr
121 Chrobok Filip 3092 HAV K 4 541 Bronzový klubový mistr
122 Leitermann Ondřej 2735   4 379 Stříbrný klubový mistr
123 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 4 272 Bronzový regionální mistr
124 Jabornický Pavel 458 SEV S 4 270 Bronzový regionální mistr
125 Winter Josef 425 BRN S 3 511 Stříbrný regionální mistr
126 Pírek Zdeněk 1374 CHB   3 497 Stříbrný regionální mistr
127 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 3 303 Bronzový regionální mistr
128 Rubáč Tomáš 1389 BKP   3 215 Bronzový regionální mistr
129 Tomáš Jiří 534 HAV S 3 213 Bronzový regionální mistr
130 Tyč Ondřej 1843 TRU   3 071 Bronzový regionální mistr
131 Netuka Jiří 741 SEV S 3 046 Bronzový regionální mistr
132 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 018 Bronzový regionální mistr
133 Černý Vratislav 1436 BKP   2 659 Bronzový klubový mistr
134 Kokot Joanna 3424 HAV JW 2 646 Klubový mistr
135 Bahník Miloš 694 PAR S 2 611 Bronzový národní mistr
136 Valášková Markéta 2263 HAV W 2 359 Stříbrný regionální mistr
137 Walach Ivo 3043 HAV Y 2 228 Bronzový klubový mistr
138 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 222 Klubový mistr
139 Walach Vít 2877 HAV Y 2 217 Bronzový klubový mistr
140 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
141 Täuber Jiří 1394 CBM S 2 060 Zlatý klubový mistr
142 Novotný Jan 2431 UHR   2 047 Stříbrný regionální mistr
143 Hora Jakub 2840 CHB   1 982 Klubový mistr
144 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 962 Bronzový regionální mistr
145 Posledník Přemysl 1895 CHB   1 917 Stříbrný regionální mistr
146 Podolský Jaroslav 881 TRU   1 809 Bronzový klubový mistr
147 Jelínek Petr 1944 TRU   1 801 Stříbrný regionální mistr
148 Žiak Matej 2848 HAV   1 800 Bronzový klubový mistr
149 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 1 592 Stříbrný klubový mistr
150 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 225 Bronzový klubový mistr
151 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 1 093 Bronzový klubový mistr
152 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 983 Klubový mistr
153 Stareček Ivan 2086 HAV   827 Stříbrný klubový mistr
154 Pszczolka Petr 2723 HAV   785 Bronzový klubový mistr
155 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
156 Sigmund Martin 2194 CBM   272 Stříbrný regionální mistr
157 Králík Michal 801 UHR   224 Stříbrný klubový mistr
158 Pešout Jan 144 BKP S 209 Stříbrný klubový mistr
159 Plhal Petr 146 BKP S 201 Stříbrný klubový mistr
160 Molák Jiří 2322 BKP S 175 Bronzový klubový mistr
161 Chotaš Jiří 2352 TRU   155 Bronzový klubový mistr
162 Petřík Jan 2859 HAV S 133 Klubový mistr
163 Martynková Jana 2401 TRU W 128 Bronzový regionální mistr
164 Janíková Lenka 2940 UHR YW 127 Klubový mistr
165 Lančová Milena 1131 BKP SW 120 Bronzový regionální mistr
166 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 117 Klubový kandidát
167 Veselka Michal 2767 BKP J 98 Bronzový klubový mistr
168 Mráz Jiří 2722 HAV   96 Klubový mistr
169 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
170 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 72 Zlatý klubový mistr
171 Riedl Jan 2965 UHR Y 62 Klubový mistr
172 Picmausová Olga 618 TRU SW 58 Bronzový klubový mistr
173 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 58 Klubový kandidát
174 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
175 Vágner Jiří 2708 TRU S 54 Bronzový klubový mistr
176 Vančuřík Jan 2824 BRN S 53 Klubový mistr
177 Henzlová Irena 2484 PAR SW 52 Klubový mistr
178 Hauschwitz Albert 399 BRN S 51 Adept
179 Sedral Jiří 626 TRU S 50 Bronzový klubový mistr
180 Kubišta Karel 614 TRU S 50 Klubový mistr
181 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 43 Pokročilý
182 Lysek Matyáš 3246 HAV K 42 Klubový kandidát
183 Vlach Daniel 2157 UHR   39 Bronzový klubový mistr
184 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 39 Bronzový klubový mistr
185 Coňková Marcela 2861 BKP SW 38 Klubový mistr
186 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Klubový kandidát
187 Benák Jaroslav 1087 BKP   33 Zlatý klubový mistr
188 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
189 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
190 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
191 Jelínková Lucia 2189 TRU W 28 Stříbrný regionální mistr
192 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 26 Pokročilý
193 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
194 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
195 Nováčková Marta 531 HAV SW 24 Stříbrný klubový mistr
196 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 24 Bronzový klubový mistr
197 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Adept
198 Píšová Verica 2476 CBM W 21 Bronzový klubový mistr
199 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 21 Bronzový klubový mistr
200 Kypta Václav 1170 CBM   19 Bronzový klubový mistr
201 Krátký Jan 1344 HER S 16 Bronzový klubový mistr
202 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 13 Pokročilý
203 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
204 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
205 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
206 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
207 Klímová Hana 2098 BKP W 12 Bronzový klubový mistr
208 Rosolová Marie 2649 BKP SW 11 Bronzový klubový mistr
209 Herout Josef 521 HAV S 10 Stříbrný klubový mistr
210 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 10 Klubový mistr
211 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Pokročilý
212 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Pokročilý
213 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
214 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Adept
215 Johnová Jana 3264 JMB W 8 Adept
216 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
217 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
218 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
219 Novotná Anna 1343 HER W 8 Stříbrný klubový mistr
220 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 8 Klubový mistr
221 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 8 Stříbrný klubový mistr
222 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
223 Drozd Matěj 3245 HAV K 6 Adept
224 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
225 Mališová Cassie 2843 UHR SW 6 Klubový mistr
226 Mališ Petr 2844 UHR S 6 Klubový mistr
227 Honzáková Lenka 3137 KW 6 Adept
228 Karlík Petr 3349 K 6 Adept
229 Volhejnová Marie 883 TRU SW 6 Bronzový klubový mistr
230 Blažo Josef 2737 TRU S 5 Klubový mistr
231 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 5 Klubový kandidát
232 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
233 Miklovič Matúš 2946 HAV J 3 Pokročilý
234 Bečka Jiří 1864 BKP S 3 Stříbrný klubový mistr
235 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 3 Bronzový klubový mistr
236 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
237 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner