Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. června 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - červen 2020

Ranking - červen 2020

Otakar Svoboda vede ranking na začátku června.

Na druhém místě je Daniela Hnátová, která je zároveň nejlepší ženou. Třetí je Milan Macura. Nejlepším juniorem je na 11. místě Lukáš Kolek, nejlepším dorostencem 25. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem zůstává 121. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Svoboda Otakar 341 BKP S 159 423 Stříbrný velmistr
2 Hnátová Daniela 187 BKP W 155 516 Zlatý národní mistr
3 Macura Milan 1933   146 882 Stříbrný národní mistr
4 Šlemr Jakub 2290 BKP   132 674 Zlatý národní mistr
5 Martynek Jan 1893 BKP   125 727 Zlatý národní mistr
6 Vozábal David 1868 BKP   125 061 Bronzový velmistr
7 Medlín Aleš 1333   123 372 Národní mistr
8 Medlín Jiří 2304 BKP   122 101 Zlatý regionální mistr
9 Žylka Kamil 2346 UHR   122 089 Národní mistr
10 Svobodová Pavla 342 BKP SW 109 281 Bronzový národní mistr
11 Kolek Lukáš 2672 HAV J 106 771 Stříbrný regionální mistr
12 Bahník Ondřej 2095 CHB   105 329 Bronzový národní mistr
13 Klemš Erik 2696 HAV J 103 050 Stříbrný regionální mistr
14 Erdeová Jana 301 BKP W 99 969 Zlatý národní mistr
15 Scháňka Martin 2683   99 537 Národní mistr
16 Melčák Martin 2712 HAV J 90 215 Stříbrný regionální mistr
17 Kopřiva Jiří 52 BKP S 87 178 Velmistr
18 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 80 154 Stříbrný regionální mistr
19 Spálovský Luboš 1761 BKP   79 319 Národní mistr
20 Janas Adam 2491 HAV   78 053 Stříbrný regionální mistr
21 Volhejn Vít 280   72 345 Bronzový národní mistr
22 Králík František 2154 UHR   70 377 Zlatý regionální mistr
23 Kopecký Michal 2292   68 901 Stříbrný národní mistr
24 Pulkrab Petr 1734 CBM   68 445 Stříbrný národní mistr
25 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 67 811 Bronzový regionální mistr
26 Vojtík Jakub 2702 HAV J 63 332 Stříbrný regionální mistr
27 Hájková Soňa 2380 HAV W 60 502 Zlatý regionální mistr
28 Bahníková Eva 337 BKP W 58 214 Velmistr
29 Žmak Maxim 2882 CHB   57 377 Bronzový regionální mistr
30 Pavlík Lukáš 1329 BKP   56 207 Bronzový národní mistr
31 Diamant Jan 289 BKP S 54 178 Národní mistr
32 Kupková Lucie 878 BKP W 52 908 Zlatý regionální mistr
33 Zajíček Bohumír 1747 BKP   52 826 Národní mistr
34 Textor Michael 33 BKP S 52 477 Bronzový národní mistr
35 Botur Michael 2676 HAV J 49 012 Stříbrný regionální mistr
36 Volhejn Petr 2909 Y 47 553 Zlatý klubový mistr
37 Nulíček Vladimír 1188 BKP   47 073 Bronzový národní mistr
38 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   45 670 Zlatý regionální mistr
39 Emmer Jiří 2108 BKP   43 773 Zlatý regionální mistr
40 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 41 372 Bronzový regionální mistr
41 Humpál Michael 2523 CBM   41 303 Stříbrný regionální mistr
42 Laštovička Zdeněk 196 BKP   37 247 Zlatý regionální mistr
43 Macurová Michaela 2239 W 36 091 Bronzový regionální mistr
44 Bahník Petr 695 BKP S 34 993 Velmistr
45 Kopecká Karolína 2153 UHR W 34 033 Zlatý regionální mistr
46 Králík Jan 2452 UHR   32 450 Stříbrný regionální mistr
47 Bouřa Patrik 2701 UHR J 32 021 Stříbrný regionální mistr
48 Kyptová Monika 1393 CBM W 31 436 Stříbrný regionální mistr
49 Fořtová Eva 1985 BKP W 29 927 Zlatý regionální mistr
50 Horáček Josef 610 TRU S 28 455 Stříbrný regionální mistr
51 Pivnička Jan 2404 BRN S 28 333 Národní mistr
52 Fořt Tomáš 703 PAR S 27 011 Stříbrný národní mistr
53 Machát Vladimír 320 BKP S 26 907 Stříbrný regionální mistr
54 Mašek Jiří 323 BKP S 24 957 Národní mistr
55 Erde Alexander 39 BKP S 23 945 Stříbrný národní mistr
56 Mašek Jan 3070 BKP   22 933 Zlatý klubový mistr
57 Škalda Jan 1825 TRU   22 500 Bronzový regionální mistr
58 Holý Jaroslav 892 BKP   22 409 Zlatý regionální mistr
59 Medlínová Blanka 325 BKP SW 21 766 Stříbrný regionální mistr
60 Lapčíková Renata 2760 UHR W 20 773 Regionální mistr
61 Krása Ondřej 1728 BKP   20 664 Zlatý regionální mistr
62 Hozda Miloš 612 TRU   20 301 Stříbrný regionální mistr
63 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 19 954 Stříbrný regionální mistr
64 Hruška František 2881 PAR S 19 534 Bronzový regionální mistr
65 Baláš Jiří 1842 TRU   19 393 Stříbrný regionální mistr
66 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 18 432 Stříbrný klubový mistr
67 Bušek Vladimír 2146 UHR   17 302 Stříbrný regionální mistr
68 Filip Anatol 1502 BKP S 16 782 Bronzový národní mistr
69 Kupková Barbora 2890 BKP JW 16 425 Stříbrný klubový mistr
70 Teňak Pavel 3024   15 352 Stříbrný klubový mistr
71 Šklíba Milan 725 PAR S 14 871 Zlatý regionální mistr
72 Stupka Petr 198 BKP   14 612 Stříbrný regionální mistr
73 Hubená Jana 1723 BKP W 13 894 Stříbrný klubový mistr
74 Hubený Petr 82 BKP   13 886 Stříbrný klubový mistr
75 Barnet Lukáš 2264 CHB   13 597 Zlatý regionální mistr
76 Martynek Jan 714 PAR S 13 270 Zlatý regionální mistr
77 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 13 162 Bronzový klubový mistr
78 Hájek Jaroslav 2031 HAV   13 151 Stříbrný regionální mistr
79 Maňák Jaroslav 664 CBM S 12 352 Stříbrný regionální mistr
80 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 12 319 Stříbrný regionální mistr
81 Lusk Jan 2354 CHB   12 263 Zlatý klubový mistr
82 Pyszko Adam 2871 HAV Y 12 255 Stříbrný klubový mistr
83 Schulzová Věra 1981 BKP W 12 182 Bronzový regionální mistr
84 Ertner Jan 607 TRU S 11 996 Stříbrný regionální mistr
85 Raboch Pavel 1782 BKP   11 757 Regionální mistr
86 Vondřich Vladimír 70 BKP S 11 452 Zlatý regionální mistr
87 Vrkoč Petr 669 BKP S 11 357 Zlatý regionální mistr
88 Kuk Richard 313 BKP   11 149 Stříbrný regionální mistr
89 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 10 670 Regionální mistr
90 Frabša Zdeněk 926   10 225 Národní mistr
91 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 9 457 Bronzový regionální mistr
92 Hradil Miroslav 44 BKP S 9 139 Zlatý regionální mistr
93 Štrbová Barbora 2880 UHR W 8 864 Stříbrný klubový mistr
94 Kindl Jan 3005 J 8 805 Bronzový klubový mistr
95 Kvaček Robert 3004 J 8 801 Bronzový klubový mistr
96 Haman Aleš 394 BRN S 8 596 Zlatý regionální mistr
97 Kolínský Viktor 49 BKP S 8 583 Bronzový národní mistr
98 Číža Miroslav 999 BKP   8 583 Stříbrný regionální mistr
99 Diblík Rudolf 699 PAR S 8 504 Stříbrný regionální mistr
100 Navrátil František 718 PAR S 8 475 Stříbrný regionální mistr
101 Literák Lubomír 57 BKP S 8 396 Stříbrný regionální mistr
102 Němčík Daniel 2834 HAV Y 8 166 Bronzový klubový mistr
103 Pojman Miloslav 2396 CHB   7 402 Bronzový regionální mistr
104 Hlaváč Jan 2048 CHB   7 346 Bronzový regionální mistr
105 Hebák Petr 10 S 7 340 Bronzový národní mistr
106 Ježková Anna 2573 CHB W 7 302 Regionální mistr
107 Franz Milan 704 PAR S 7 280 Národní mistr
108 Suchá Eva 1347 BKP W 7 201 Bronzový regionální mistr
109 Černá Anna Marie 2464 CHB W 6 205 Stříbrný regionální mistr
110 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 143 Zlatý regionální mistr
111 Illa Zdeněk 708 PAR S 5 877 Národní mistr
112 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 5 562 Stříbrný klubový mistr
113 Kurka Josef 314 BKP   5 188 Stříbrný národní mistr
114 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 5 157 Zlatý klubový mistr
115 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
116 Kálal Jiří 262 TRU S 4 863 Regionální mistr
117 Petera Josef 272 TRU   4 829 Bronzový regionální mistr
118 Teichmann Lukáš 2462 HAV   4 724 Bronzový regionální mistr
119 Sikora Pavel 2471 HAV   4 713 Stříbrný klubový mistr
120 Štulc Jiří 31 BKP S 4 643 Národní mistr
121 Chrobok Filip 3092 HAV K 4 530 Bronzový klubový mistr
122 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 4 272 Bronzový regionální mistr
123 Jabornický Pavel 458 SEV S 4 270 Bronzový regionální mistr
124 Winter Josef 425 BRN S 3 511 Stříbrný regionální mistr
125 Pírek Zdeněk 1374 CHB   3 451 Stříbrný regionální mistr
126 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 3 283 Bronzový regionální mistr
127 Leitermann Ondřej 2735   3 261 Stříbrný klubový mistr
128 Rubáč Tomáš 1389 BKP   3 215 Bronzový regionální mistr
129 Tomáš Jiří 534 HAV S 3 213 Bronzový regionální mistr
130 Tyč Ondřej 1843 TRU   3 071 Bronzový regionální mistr
131 Netuka Jiří 741 SEV S 3 046 Bronzový regionální mistr
132 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 018 Bronzový regionální mistr
133 Černý Vratislav 1436 BKP   2 659 Bronzový klubový mistr
134 Kokot Joanna 3424 HAV JW 2 646 Klubový mistr
135 Bahník Miloš 694 PAR S 2 601 Bronzový národní mistr
136 Valášková Markéta 2263 HAV W 2 359 Stříbrný regionální mistr
137 Walach Ivo 3043 HAV Y 2 218 Bronzový klubový mistr
138 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 216 Klubový mistr
139 Walach Vít 2877 HAV Y 2 211 Bronzový klubový mistr
140 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
141 Täuber Jiří 1394 CBM S 2 048 Zlatý klubový mistr
142 Novotný Jan 2431 UHR   2 047 Stříbrný regionální mistr
143 Posledník Přemysl 1895 CHB   1 917 Stříbrný regionální mistr
144 Jelínek Petr 1944 TRU   1 801 Stříbrný regionální mistr
145 Podolský Jaroslav 881 TRU   1 801 Bronzový klubový mistr
146 Žiak Matej 2848 HAV   1 800 Bronzový klubový mistr
147 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 1 580 Stříbrný klubový mistr
148 Hora Jakub 2840 CHB   1 366 Klubový mistr
149 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 350 Bronzový regionální mistr
150 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 225 Bronzový klubový mistr
151 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 1 093 Bronzový klubový mistr
152 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 974 Klubový mistr
153 Stareček Ivan 2086 HAV   824 Stříbrný klubový mistr
154 Pszczolka Petr 2723 HAV   784 Bronzový klubový mistr
155 Maršíková Helena 1865 BKP W 280 Stříbrný regionální mistr
156 Sigmund Martin 2194 CBM   272 Stříbrný regionální mistr
157 Pešout Jan 144 BKP S 209 Stříbrný klubový mistr
158 Králík Michal 801 UHR   203 Stříbrný klubový mistr
159 Plhal Petr 146 BKP S 201 Stříbrný klubový mistr
160 Molák Jiří 2322 BKP S 169 Bronzový klubový mistr
161 Chotaš Jiří 2352 TRU   153 Bronzový klubový mistr
162 Petřík Jan 2859 HAV S 132 Klubový mistr
163 Janíková Lenka 2940 UHR YW 127 Klubový mistr
164 Martynková Jana 2401 TRU W 120 Bronzový regionální mistr
165 Lančová Milena 1131 BKP SW 120 Bronzový regionální mistr
166 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 108 Klubový kandidát
167 Veselka Michal 2767 BKP J 98 Bronzový klubový mistr
168 Mráz Jiří 2722 HAV   96 Klubový mistr
169 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
170 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 70 Zlatý klubový mistr
171 Riedl Jan 2965 UHR Y 62 Klubový mistr
172 Picmausová Olga 618 TRU SW 58 Bronzový klubový mistr
173 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 58 Klubový kandidát
174 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
175 Vančuřík Jan 2824 BRN S 53 Klubový mistr
176 Vágner Jiří 2708 TRU S 52 Bronzový klubový mistr
177 Henzlová Irena 2484 PAR SW 52 Klubový mistr
178 Hauschwitz Albert 399 BRN S 51 Adept
179 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 39 Pokročilý
180 Vlach Daniel 2157 UHR   39 Bronzový klubový mistr
181 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 39 Bronzový klubový mistr
182 Lysek Matyáš 3246 HAV K 38 Klubový kandidát
183 Coňková Marcela 2861 BKP SW 38 Klubový mistr
184 Krása Mikuláš 3236 BKP K 36 Klubový kandidát
185 Sedral Jiří 626 TRU S 34 Bronzový klubový mistr
186 Kubišta Karel 614 TRU S 34 Klubový mistr
187 Benák Jaroslav 1087 BKP   33 Zlatý klubový mistr
188 Talpa Vlastislav 104 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
189 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 32 Stříbrný klubový mistr
190 Juřík Vlastimil 2159 UHR   29 Bronzový klubový mistr
191 Jelínková Lucia 2189 TRU W 28 Stříbrný regionální mistr
192 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 26 Pokročilý
193 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
194 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
195 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Adept
196 Píšová Verica 2476 CBM W 21 Bronzový klubový mistr
197 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 21 Bronzový klubový mistr
198 Kypta Václav 1170 CBM   19 Bronzový klubový mistr
199 Nováčková Marta 531 HAV SW 16 Stříbrný klubový mistr
200 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 16 Bronzový klubový mistr
201 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 13 Pokročilý
202 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
203 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
204 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
205 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
206 Klímová Hana 2098 BKP W 12 Bronzový klubový mistr
207 Rosolová Marie 2649 BKP SW 11 Bronzový klubový mistr
208 Herout Josef 521 HAV S 10 Stříbrný klubový mistr
209 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 10 Klubový mistr
210 Kolářová Eva 3108 SEV SW 10 Pokročilý
211 Šmitberský Antonín 3188 SEV   10 Pokročilý
212 Horna Pavel 3243 JMB   8 Nováček
213 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Pokročilý
214 Johnová Jana 3264 JMB W 8 Adept
215 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
216 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
217 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
218 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 8 Stříbrný klubový mistr
219 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 8 Klubový mistr
220 Petrovský Mario 1736 BKP S 8 Stříbrný klubový mistr
221 Drozd Matěj 3245 HAV K 6 Adept
222 Mališová Cassie 2843 UHR SW 6 Klubový mistr
223 Mališ Petr 2844 UHR S 6 Klubový mistr
224 Novotný Josef 1345 HER S 6 Bronzový klubový mistr
225 Honzáková Lenka 3137 KW 6 Adept
226 Karlík Petr 3349 K 6 Adept
227 Novotná Anna 1343 HER W 5 Stříbrný klubový mistr
228 Krátký Jan 1344 HER S 5 Bronzový klubový mistr
229 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 5 Klubový kandidát
230 Polanský Vlastimil 416 BRN S 4 Regionální mistr
231 Volhejnová Marie 883 TRU SW 4 Bronzový klubový mistr
232 Blažo Josef 2737 TRU S 3 Klubový mistr
233 Bečka Jiří 1864 BKP S 3 Stříbrný klubový mistr
234 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 3 Bronzový klubový mistr
235 Gerychová Libuše 2529 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
236 Urban Jan 277 ŽK S 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner