Český bridžový svaz

  • Žebříček
  • Zveřejněno 1. listopadu 2020
  • Lucie Kohutová

Ranking - listopad 2020

Ranking - listopad 2020

Milan Macura vede ranking na začátku listopadu.

Na druhém místě je Otakar Svoboda. Třetí je Jakub Šlemr. Daniela Hnátová je na 4. místě nejlepší ženou. Nejlepším juniorem je na 10. místě Lukáš Kolek, nejlepším dorostencem 25. Zdeněk Tomis a nejlepším žákem 114. Filip Chrobok.

# Jméno Leg. Klub Kat. KB Výkonnostní třída
1 Macura Milan 1933   149 751 Stříbrný národní mistr
2 Svoboda Otakar 341 BKP S 146 442 Stříbrný velmistr
3 Šlemr Jakub 2290 BKP   136 509 Zlatý národní mistr
4 Hnátová Daniela 187 BKP W 135 086 Zlatý národní mistr
5 Žylka Kamil 2346 UHR   116 964 Národní mistr
6 Medlín Aleš 1333   116 413 Národní mistr
7 Vozábal David 1868 BKP   115 472 Bronzový velmistr
8 Medlín Jiří 2304 BKP   114 215 Zlatý regionální mistr
9 Martynek Jan 1893 BKP   105 671 Zlatý národní mistr
10 Kolek Lukáš 2672 HAV J 95 671 Stříbrný regionální mistr
11 Svobodová Pavla 342 BKP SW 94 703 Bronzový národní mistr
12 Klemš Erik 2696 HAV J 93 273 Stříbrný regionální mistr
13 Bahník Ondřej 2095 CHB   92 115 Bronzový národní mistr
14 Scháňka Martin 2683   86 726 Národní mistr
15 Erdeová Jana 301 BKP W 82 131 Zlatý národní mistr
16 Kopecký Michal 2292   78 256 Stříbrný národní mistr
17 Melčák Martin 2712 HAV J 78 158 Stříbrný regionální mistr
18 Pulkrab Petr 1734 CBM   77 229 Stříbrný národní mistr
19 Kohutová Lucie 2733 HAV JW 76 838 Stříbrný regionální mistr
20 Kopřiva Jiří 52 BKP S 74 551 Velmistr
21 Spálovský Luboš 1761 BKP   71 354 Národní mistr
22 Janas Adam 2491 HAV   65 000 Stříbrný regionální mistr
23 Králík František 2154 UHR   64 317 Zlatý regionální mistr
24 Volhejn Vít 280   63 223 Bronzový národní mistr
25 Tomis Zdeněk 2876 HAV Y 58 945 Bronzový regionální mistr
26 Vojtík Jakub 2702 HAV J 58 012 Stříbrný regionální mistr
27 Diamant Jan 289 BKP S 57 413 Národní mistr
28 Žmak Maxim 2882 CHB   53 665 Bronzový regionální mistr
29 Textor Michael 33 BKP S 51 682 Bronzový národní mistr
30 Pavlík Lukáš 1329 BKP   50 242 Bronzový národní mistr
31 Kupková Lucie 878 BKP W 48 708 Zlatý regionální mistr
32 Hájková Soňa 2380 HAV W 47 959 Zlatý regionální mistr
33 Zajíček Bohumír 1747 BKP   45 986 Národní mistr
34 Botur Michael 2676 HAV J 45 881 Stříbrný regionální mistr
35 Bahníková Eva 337 BKP W 42 600 Velmistr
36 Nulíček Vladimír 1188 BKP   42 269 Bronzový národní mistr
37 Volhejn Petr 2909 Y 40 746 Zlatý klubový mistr
38 Humpál Michael 2523 CBM   39 900 Stříbrný regionální mistr
39 Emmer Jiří 2108 BKP   36 743 Zlatý regionální mistr
40 Schulzová Kristýna 2622 BKP W 35 935 Bronzový regionální mistr
41 Vachtarčík Daniel 2343 HAV   35 630 Zlatý regionální mistr
42 Laštovička Zdeněk 196 BKP   32 141 Zlatý regionální mistr
43 Kyptová Monika 1393 CBM W 31 498 Stříbrný regionální mistr
44 Macurová Michaela 2239 W 30 199 Bronzový regionální mistr
45 Bouřa Patrik 2701 UHR J 29 244 Stříbrný regionální mistr
46 Bahník Petr 695 BKP S 28 566 Velmistr
47 Medlínová Blanka 325 BKP SW 26 839 Stříbrný regionální mistr
48 Pivnička Jan 2404 BRN S 26 385 Národní mistr
49 Horáček Josef 610 TRU S 26 248 Stříbrný regionální mistr
50 Teňak Pavel 3024   25 860 Stříbrný klubový mistr
51 Kopecká Karolína 2153 UHR W 25 355 Zlatý regionální mistr
52 Mašek Jiří 323 BKP S 24 794 Národní mistr
53 Králík Jan 2452 UHR   22 347 Stříbrný regionální mistr
54 Holý Jaroslav 892 BKP   21 609 Zlatý regionální mistr
55 Fořtová Eva 1985 BKP W 21 115 Zlatý regionální mistr
56 Machát Vladimír 320 BKP S 21 097 Stříbrný regionální mistr
57 Erde Alexander 39 BKP S 20 457 Stříbrný národní mistr
58 Kaštovský Ondřej 2832 HAV Y 19 261 Stříbrný klubový mistr
59 Mašek Jan 3070 BKP   19 125 Zlatý klubový mistr
60 Fořt Tomáš 703 PAR S 18 199 Stříbrný národní mistr
61 Pyszko Adam 2871 HAV Y 17 844 Stříbrný klubový mistr
62 Böhmová Jiřina 1818 BKP SW 17 567 Regionální mistr
63 Maňák Jaroslav 664 CBM S 17 252 Stříbrný regionální mistr
64 Kulišanová Jarmila 55 BKP SW 16 910 Stříbrný regionální mistr
65 Hruška František 2881 PAR S 16 843 Bronzový regionální mistr
66 Krása Ondřej 1728 BKP   16 519 Zlatý regionální mistr
67 Škalda Jan 1825 TRU   16 293 Bronzový regionální mistr
68 Lapčíková Renata 2760 UHR W 16 175 Regionální mistr
69 Filip Anatol 1502 BKP S 15 925 Bronzový národní mistr
70 Hozda Miloš 612 TRU   15 886 Stříbrný regionální mistr
71 Bušek Vladimír 2146 UHR   15 632 Stříbrný regionální mistr
72 Dolanská Veronika 2838 PAR JW 15 425 Stříbrný klubový mistr
73 Ertner Jan 607 TRU S 14 768 Stříbrný regionální mistr
74 Baláš Jiří 1842 TRU   14 659 Stříbrný regionální mistr
75 Kupková Barbora 2890 BKP JW 14 617 Stříbrný klubový mistr
76 Hájek Jaroslav 2031 HAV   14 375 Stříbrný regionální mistr
77 Schulzová Věra 1981 BKP W 14 108 Bronzový regionální mistr
78 Raboch Pavel 1782 BKP   13 680 Regionální mistr
79 Stupka Petr 198 BKP   12 672 Stříbrný regionální mistr
80 Šklíba Milan 725 PAR S 12 629 Zlatý regionální mistr
81 Posledník Přemysl 1895 CHB   12 583 Stříbrný regionální mistr
82 Barnet Lukáš 2264 CHB   12 113 Zlatý regionální mistr
83 Vondřich Vladimír 70 BKP S 11 429 Zlatý regionální mistr
84 Hubená Jana 1723 BKP W 11 364 Stříbrný klubový mistr
85 Hubený Petr 82 BKP   11 360 Stříbrný klubový mistr
86 Lusk Jan 2354 CHB   10 609 Zlatý klubový mistr
87 Vajdová Pavlína 2062 CHB W 10 439 Stříbrný regionální mistr
88 Frabša Zdeněk 926   9 848 Národní mistr
89 Martynek Jan 714 PAR S 9 688 Zlatý regionální mistr
90 Kolínský Viktor 49 BKP S 8 583 Bronzový národní mistr
91 Číža Miroslav 999 BKP   8 583 Stříbrný regionální mistr
92 Diblík Rudolf 699 PAR S 8 446 Stříbrný regionální mistr
93 Navrátil František 718 PAR S 8 428 Stříbrný regionální mistr
94 Kindl Jan 3005 J 8 410 Bronzový klubový mistr
95 Kvaček Robert 3004 J 8 408 Bronzový klubový mistr
96 Haman Aleš 394 BRN S 8 181 Zlatý regionální mistr
97 Štrbová Barbora 2880 UHR W 7 867 Stříbrný klubový mistr
98 Literák Lubomír 57 BKP S 7 823 Stříbrný regionální mistr
99 Vrkoč Petr 669 BKP S 7 764 Zlatý regionální mistr
100 Němčík Daniel 2834 HAV Y 7 690 Bronzový klubový mistr
101 Kuk Richard 313 BKP   7 557 Stříbrný regionální mistr
102 Pojman Miloslav 2396 CHB   7 402 Bronzový regionální mistr
103 Hebák Petr 10 S 7 340 Bronzový národní mistr
104 Hlaváč Jan 2048 CHB   7 332 Bronzový regionální mistr
105 Ježková Anna 2573 CHB W 7 302 Regionální mistr
106 Franz Milan 704 PAR S 7 280 Národní mistr
107 Suchá Eva 1347 BKP W 7 173 Bronzový regionální mistr
108 Varmužová Kateřina 2383 BRN W 7 099 Bronzový regionální mistr
109 Hradil Miroslav 44 BKP S 6 897 Zlatý regionální mistr
110 Tomčíková Zdena 180 BKP SW 6 116 Zlatý regionální mistr
111 Jabornický Pavel 458 SEV S 6 026 Bronzový regionální mistr
112 Kubšovský Ludvík 739 SEV S 6 026 Bronzový regionální mistr
113 Illa Zdeněk 708 PAR S 5 877 Národní mistr
114 Chrobok Filip 3092 HAV K 5 404 Bronzový klubový mistr
115 Fanfulová Jitka 2715 UHR W 5 144 Zlatý klubový mistr
116 Ocylok Dominika 3399 HAV JW 5 038 Bronzový klubový mistr
117 Kálal Jiří 262 TRU S 4 863 Regionální mistr
118 Černá Anna Marie 2464 CHB W 4 830 Stříbrný regionální mistr
119 Petera Josef 272 TRU   4 829 Bronzový regionální mistr
120 Otradovcová Zuzana 2784 UHR YW 4 774 Stříbrný klubový mistr
121 Teichmann Lukáš 2462 HAV   4 724 Bronzový regionální mistr
122 Sikora Pavel 2471 HAV   4 713 Stříbrný klubový mistr
123 Štulc Jiří 31 BKP S 4 643 Národní mistr
124 Kurka Josef 314 BKP   4 386 Stříbrný národní mistr
125 Winter Josef 425 BRN S 3 493 Stříbrný regionální mistr
126 Leitermann Ondřej 2735   3 261 Stříbrný klubový mistr
127 Rubáč Tomáš 1389 BKP   3 215 Bronzový regionální mistr
128 Tomáš Jiří 534 HAV S 3 213 Bronzový regionální mistr
129 Walach Ivo 3043 HAV Y 3 080 Bronzový klubový mistr
130 Tyč Ondřej 1843 TRU   3 065 Bronzový regionální mistr
131 Netuka Jiří 741 SEV S 3 051 Bronzový regionální mistr
132 Kulišan Jiří 54 BKP S 3 008 Bronzový regionální mistr
133 Kokot Joanna 3424 HAV JW 2 646 Klubový mistr
134 Valášková Markéta 2263 HAV W 2 359 Stříbrný regionální mistr
135 Janeček Miloslav 1958 TRU   2 142 Regionální mistr
136 Romanowski Čeněk 2873 HAV Y 2 113 Klubový mistr
137 Novotný Jan 2431 UHR   2 047 Stříbrný regionální mistr
138 Walach Vít 2877 HAV Y 2 043 Bronzový klubový mistr
139 Černý Vratislav 1436 BKP   1 849 Bronzový klubový mistr
140 Podolský Jaroslav 881 TRU   1 801 Bronzový klubový mistr
141 Žiak Matej 2848 HAV   1 800 Bronzový klubový mistr
142 Jelínek Petr 1944 TRU   1 787 Stříbrný regionální mistr
143 Lysek Matyáš 3246 HAV K 1 752 Klubový mistr
144 Bahník Miloš 694 PAR S 1 700 Bronzový národní mistr
145 Hora Jakub 2840 CHB   1 348 Klubový mistr
146 Křivánek Jiří 737 SEV S 1 332 Bronzový regionální mistr
147 Täuber Jiří 1394 CBM S 1 311 Zlatý klubový mistr
148 Vajda Tomáš 2765 CHB J 1 210 Bronzový klubový mistr
149 Fridrich Tomáš 2783 UHR Y 1 080 Bronzový klubový mistr
150 Klhůfek Vojtěch 2971 HAV Y 974 Klubový mistr
151 Täuberová Zdeňka 1395 CBM W 833 Stříbrný klubový mistr
152 Stareček Ivan 2086 HAV   619 Stříbrný klubový mistr
153 Pszczolka Petr 2723 HAV   577 Bronzový klubový mistr
154 Pírek Zdeněk 1374 CHB   488 Stříbrný regionální mistr
155 Leitermannová Lucie 2182 BKP W 338 Bronzový regionální mistr
156 Maršíková Helena 1865 BKP W 276 Stříbrný regionální mistr
157 Sigmund Martin 2194 CBM   272 Stříbrný regionální mistr
158 Králík Michal 801 UHR   145 Stříbrný klubový mistr
159 Chotaš Jiří 2352 TRU   145 Bronzový klubový mistr
160 Molák Jiří 2322 BKP S 124 Bronzový klubový mistr
161 Petřík Jan 2859 HAV S 115 Klubový mistr
162 Pešout Jan 144 BKP S 114 Stříbrný klubový mistr
163 Zatloukal Jakub 3061 HAV Y 108 Klubový kandidát
164 Plhal Petr 146 BKP S 106 Stříbrný klubový mistr
165 Martynková Jana 2401 TRU W 100 Bronzový regionální mistr
166 Jiránek Josef 460 SEV S 96 Stříbrný klubový mistr
167 Mráz Jiří 2722 HAV   96 Klubový mistr
168 Krása Mikuláš 3236 BKP K 92 Klubový kandidát
169 Galbavý Štěpán 2244 BKP   90 Bronzový regionální mistr
170 Veselka Michal 2767 BKP J 87 Bronzový klubový mistr
171 Janíková Lenka 2940 UHR YW 85 Klubový mistr
172 Lančová Milena 1131 BKP SW 84 Bronzový regionální mistr
173 Ertnerová Markéta 608 TRU SW 60 Zlatý klubový mistr
174 Nymš Martin 2190 TRU   56 Stříbrný klubový mistr
175 Vachtarčíková Nikol 3098 HAV KW 56 Klubový kandidát
176 Karlík Petr 3349 K 55 Pokročilý
177 Picmausová Olga 618 TRU SW 52 Bronzový klubový mistr
178 Vančuřík Jan 2824 BRN S 50 Klubový mistr
179 Vágner Jiří 2708 TRU S 42 Bronzový klubový mistr
180 Honzáková Lenka 3137 KW 40 Adept
181 Hauschwitz Albert 399 BRN S 40 Adept
182 Urbanczyk Štěpán 3062 HAV Y 39 Pokročilý
183 Riedl Jan 2965 UHR Y 35 Klubový mistr
184 Sedral Jiří 626 TRU S 32 Bronzový klubový mistr
185 Kubišta Karel 614 TRU S 32 Klubový mistr
186 Němčíková Lucie 3201 HAV KW 29 Pokročilý
187 Coňková Marcela 2861 BKP SW 29 Klubový mistr
188 Henzlová Irena 2484 PAR SW 28 Klubový mistr
189 Ručná Iva 3052 BRN SW 24 Pokročilý
190 Ručný Jiří 3053 BRN S 24 Pokročilý
191 Benák Jaroslav 1087 BKP   23 Zlatý klubový mistr
192 Rečičárová Karolína 3250 HAV KW 22 Pokročilý
193 Píšová Verica 2476 CBM W 21 Bronzový klubový mistr
194 Albrechtová Zuzana 2093 CBM SW 21 Bronzový klubový mistr
195 Vlach Daniel 2157 UHR   20 Bronzový klubový mistr
196 Vlachová Zuzana 2744 UHR W 20 Bronzový klubový mistr
197 Gerhardová Jiřina 2505 HER W 16 Bronzový klubový mistr
198 Jelínková Lucia 2189 TRU W 16 Stříbrný regionální mistr
199 Nováčková Marta 531 HAV SW 16 Stříbrný klubový mistr
200 Talpa Vlastislav 104 BKP S 16 Stříbrný klubový mistr
201 Zieleniec Wlodzimierz 2540 BKP S 16 Stříbrný klubový mistr
202 Horna Pavel 3243 JMB   14 Nováček
203 Johnová Jana 3264 JMB W 14 Adept
204 Petrovics Jakub 3042 HAV Y 13 Pokročilý
205 Koudelka Lev 3059 BRN S 12 Klubový kandidát
206 Očadlík Jiří 3063 BRN S 12 Klubový mistr
207 Tůma Lubomír 3045 BRN   12 Klubový kandidát
208 Simpson Tony 3046 BRN S 12 Klubový kandidát
209 Kypta Václav 1170 CBM   11 Bronzový klubový mistr
210 Rosolová Marie 2649 BKP SW 11 Bronzový klubový mistr
211 Juřík Vlastimil 2159 UHR   11 Bronzový klubový mistr
212 Tomáštíková Julie 2785 UHR JW 10 Klubový mistr
213 Drozd Matěj 3245 HAV K 9 Adept
214 Vyoralová Zoša 2449 BKP SW 8 Klubový mistr
215 Kotěšovcová Jitka 1990 BKP SW 8 Zlatý klubový mistr
216 Zítková Jana 3265 JMB SW 8 Nováček
217 Pšeničková Jana 3266 JMB W 8 Nováček
218 Janoušek Jiří 3364 JMB S 8 Nováček
219 Škoda Pavel 3263 JMB   8 Pokročilý
220 Kolářová Eva 3108 SEV SW 6 Pokročilý
221 Kabourková Alena 3115 SEV SW 6 Adept
222 Šmitberský Antonín 3188 SEV   6 Pokročilý
223 Mrázková Vlasta 3191 SEV SW 6 Adept
224 Mališová Cassie 2843 UHR SW 6 Klubový mistr
225 Mališ Petr 2844 UHR S 6 Klubový mistr
226 Klímová Hana 2098 BKP W 6 Bronzový klubový mistr
227 Vachtarčík Lukáš 3252 HAV K 6 Adept
228 Zuzaňák Tomáš 2872 HAV Y 5 Klubový kandidát
229 Novotná Anna 1343 HER W 5 Stříbrný klubový mistr
230 Krátký Jan 1344 HER S 5 Bronzový klubový mistr
231 Novotný Josef 1345 HER S 4 Bronzový klubový mistr
232 Petrovský Mario 1736 BKP S 4 Stříbrný klubový mistr
233 Gillar Laura Luiza 3234 BKP KW 3 Pokročilý
234 Olmer Adam 3102 K 3 Adept
235 Blažo Josef 2737 TRU S 3 Klubový mistr
236 Rájková Alena 3419 SEV SW 3 Nováček
237 Chuchút Josef 3427 SEV S 3 Nováček
238 Nováková Eva 3443 ŽK SW 3 Nováček
239 Mucha Luboš 3488 ŽK   3 Nováček
240 Kolářová Alena 3107 SEV SW 3 Adept
241 Řezníčková Helena 3109 SEV SW 3 Nováček
242 Volhejnová Marie 883 TRU SW 2 Bronzový klubový mistr
243 Gucklerová Katarina 2627 BKP SW 2 Bronzový klubový mistr
244 Bečka Jiří 1864 BKP S 2 Stříbrný klubový mistr
 

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů. 

Funbridge
Moravskoslezký kraj
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
Česká Asociace Univerzitního Sportu
TENAK holdings
Bridgescanner