Český bridžový svaz

• Informace ze soutěží
  • Zveřejněno 9. listopadu 2018

3. liga

Do finále 3. ligy (8.-9. prosince v Praze) postoupila z Moravy družstva Chiméra, Habra 1, Habra 2 a BEE 2, z Čech pak družstva Pivaři a Teplice SBK.
Soupisky týmů
Informace k finále 3. ligy

• Různé
  • Zveřejněno 7. listopadu 2018

Mistrovství ČR juniorů

V Hluku se na přelomu listopadu a prosince koná týmové mistrovství ČR juniorů. Přihlášky v matrice nejpozději do 10. listopadu 2018.
Informace
Přihlášky

• Různé
  • Zveřejněno 5. listopadu 2018
  • Milan Macura

Konference sport na hraně

Posílením rovných příležitostí ve sportu, aspekty přílišného tlaku na výkon u sportujících dětí, jeho psychologickými i zdravotními následky, komunikací mezi vrcholovými sportovci a trenéry a podporou vzdělávacích programů se zabývala konference „Sport na hraně? aneb tlak na výkon (nejen) ve vrcholovém sportu“, kterou uspořádal Český olympijský výbor za podpory Senátu Parlamentu České republiky.
Celý článek
Seznam všech videí

• Zveřejněno 3. listopadu 2018

Pohár ČBS

3.-4. listopadu 2018.se v BKP odehrálo kvalifikační kolo Poháru ČBS. Do play-off, které se bude hrát 8.-9.prosince se kvalifikovaly čtyři nejúspěšnějsí týmy

jak prázdno z velkých ztrát…

Milí bridžoví kamarádi, dnes nás navždy opustila naše drahá spoluhráčka a báječná žena Irenka Zachařová. Vzpomeňte s námi v tiché vzpomínce na tu čistou bytost, která myslela vždy nejdříve na ostatní a pak teprve na sebe. Nikdo nezná jediný případ, kdy by někomu ublížila, taková byla, tak žila, tak navždy zůstane v našich srdcích.

Členové BK Trutnov

• Zveřejněno 27. října 2018
  • Vladimír Nulíček

Český tým čtvrtý na ESFG

Český tým ve složení Patrik Bouřa, Franta Králík, Honza Martynek, Petr Pulkrab, Jakub Šlemr a David Vozábal obsadil na 11. Hrách evropských malých federací v Budapešti čtvrté místo. Zvítězilo Lotyšsko před Chorvatskem, třetí skončilo domácí Maďarsko
Oficiální web soutěže

• Pozvánky na soutěže
  • Zveřejněno 20. října 2018

Topové mistrovství ČR

Bylo spuštěno přihlašování na topové mistrovství ČR - finále i Prezidentský pohár. Přihlašování je společné. Účast ve finále má zaručenu nejlepších 22 hráčů v pořadí CBT, další v pořadí podle toho, kolik dvojic bude utvořeno z 22 nejlepších hráčů CBT. Ostatní zájemci o účast budou automaticky zařazeni do Prezidentského poháru
Přihlásky
Info

• Zveřejněno 19. října 2018

MČR mixových párů

Vítězem Mistrovství ČR mixů se stal pár Michaela Macurová - Adam Janas, na druhém místě skončili Eva a Tomáš Fořtovi, třetí Bára Kupková - Kamil Žylka.
výsledky

• Zprávy Výboru
  • Zveřejněno 18. října 2018

Rozvoj bridže - výzva

ČBS nabízí finanční podporu členům ČBS (jednotlivcům i klubům) na rozvoj bridže s lokální i celostání působností. Podpora se týká zejména projektů na propagaci bridže
širší veřejnosti, zvyšování členské základny, tvorby software a výukových materiálů, může však být použita i na materiální vybavení klubu v odpovídajícím množství.
Podrobnosti žádosti o příspěvek

• Zveřejněno 10. října 2018

CBT Praha

Letošní Velká cena Prahy (součást CBT 2018) se opět odehrála jako Memoriál Hanky Pokorné.
Vítězi Velké ceny se stal pár Ondra Bahník - Kamil Žylka, druzí skončili Pavla Svobodová - Luboš Spálovský, třetí Zbyněk Lauer - Maxim Žmak.
Ve vedlejší soutěži družstev zvítězili Kopecká, Kopecký, Macura, Vozábal.
O celkové vítězství v Memoriálu H.Pokorné se dělí Kajka Kopecká s Davidem Vozábalem.
Výsledky párů
Výsledky týmů
Dokumentace

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů.