• Informace ze soutěží
  • Zveřejněno 17. dubna 2019
  • Adam Janas

Frankfurt Cup 2019

O velikonočním víkendu 19.-21. dubna se ve Frankfurtu nad Mohanem uskutečnil tradiční mezinárodní dorostenecký turnaj Frankfurt Cup. Českou republiku reprezentovaly dva týmy.
CZ U21 Red: Daniel Němčík, Zdeněk Tomis, Zuzana Otradovcová, Přemysl Vávra, NPC Erik Klemš
CZ U21 White: Filip Chrobok, Ondřej Pavelka, Adam Pyszko, Vít Walach, NPC Kamil Žylka
Tým U21 Red obsadil v základní skupině druhé místo a postoupil tak do nedělního semifinále protí týmu Nizozemí. Tým U21 White obsadil ve skupině třetí místo.
Play-off už bohužel našemu týmu nevyšlo, po prohře se silným týmem Nizozemska prohráli i zápas o třetí místo s Němci - celkově čtvrté místo. Vítězi se stali Francouzi, kteří ve finále zdolali předtím suverénní Nizozemce. Tým White obsadil ve skupině B páté místo (celkově deváté).
Výsledky

• Zveřejněno 16. dubna 2019
  • Milan Macura

Funbridge turnaj

Tento týden se koná další národní turnaj na Funbridge. Prodloužili jsme hrací dobu od čtvrtku 18.4. 18:00 do soboty 20.4. 12:00 hod, doufáme v hojnou účast. V aplikaci turnaj najdete pod Play a tournament => Federation tournaments.

Za 1. čtvrtletí se vybralo na podporu mládeže necelých 70 EUR.

Více informací o národních turnajích na Funbridge

Více informací o platformě Funbridge

• Zveřejněno 14. února 2019
  • Vladimír Nulíček

Mezinárodní turnaj v Budapešti

13.-17. února se v Budapešti uskuteční tradiční mezinárodní turnaj - International Budapest Bridge Festival. Turnaje se letos účastní dva české juniorské týmy. Ve čtvrtek a pátek se hraje týmová soutěž, v sobotu a neděli pak párový turnaj.
Oba turnaje se budou hrát experimentálně pomocí tabletů za použití aplikace Lovebridge. Všechny zápasy (ze všech stolů) tak bude možno sledovat na internetu na této stránce (se zpožděním cca 20 minut). Na téže stránce budou průběžné i konečné výsledky.
Info
Web

• Zveřejněno 14. ledna 2019
  • Adam Kubica

Celostátní liga 2019

Celostátní liga 2019 se v lednu rozehrála svými prvními turnaji.
Prezentace

• Zveřejněno 10. ledna 2019

Zimní juniorské soustředění se nekoná

Zimní juniorské soustředění 2019 bylo pro malý zájem zrušeno. Všichni, kteří se do dnešního dne přihlásili, budou mít na letním soustředění slevu 400,- Kč.
Všem přihlášeným se moc omlouvám.
Michal

• Zveřejněno 9. prosince 2018

Pohár ČBS

O víkendu 8.-9. prosince v Praze vyvrcholil Pohár ČBS.

Ve finále na 56 rozdání zvítězilo s rozdílem 7 IMP družstvo Green mamba (Bouřa, Klemš, Kopecký, Králík F., Šlemr, Vozábal) před družstvem LMD (Kohutová, Kolek, Macura, Scháňka).

V utkání o 3. místo bylo úspěšnější družstvo Chodí Luboš okolo.

Výsledky

3. liga

Do 2. celostátní ligy postoupilo severočeské družstvo Teplice a dvě havířovská družstva - Chiméra a Habra 1.
Výsledky finále

• Zveřejněno 2. prosince 2018

Juniorské týmové mistrovství ČR

Mistrem ČR v kategiorii juniorů se stalo družstvo Totální bridž "C" rezerva (Botur, Klemš, Kolek, Vojtík). Na druhém místě skončili No double November (Němčík, Pavelka O., Tomis, Volhejn P.), bronz si odnáší Blázni (Kaštovský, Pyszko, Romanowski, Walach V.).
Výsledky

• Zveřejněno 24. listopadu 2018

Prezidentský pohár

Vitězi Prezidenského poháru se stali Jaroslav Maňák-Vladimír Vondřich před páry Kulišanová-Tomčíková a Kindl-Kvaček.

Výsledky Prezidentského poháru

• Zveřejněno 20. listopadu 2018

Czech Bridge Tour

Vítězem CBT 2018 se stal Ondřej Bahník, na 2. místě se umístil Martin Scháňka. Oba se zúčastnili všech 5 turnajů. Na 3. místo stačily Maximu Žmakovi jen 2 turnaje.
Nejlepší ženou a zároveň nejlepším hráčem U26 se stala Lucie Kohutová, která skončila celkově na 5. místě.
Nejlepším hráčem U21 se stal Zdeněk Tomis na 9. místě a nejlepší senior byl Ota Svoboda na 10. místě.
Vyhlášení a předání pohárů proběhne při MČR TOP, který se koná 24.-25. listopadu.
Z CBT postupuje na MČR TOP nejlepších 22 hráčů s partnery dle své volby, ostatní hráči mají možnost hrát Prezidentský pohár, který se bude konat 24. listopadu. Obě soutěže proběhnou v BKP.

Děkujeme našim partnerům za jejich podporu při propagaci bridže, organizaci soutěží a podpoře našich reprezentantů na mezinárodních turnajích.

I Vy se můžete stát našim partnerem! Podpořit můžete libovolný projekt, turnaj či skupinu hráčů.